Zostałem zatrudniony do zrobienia sesji korporacyjnej

Swoją firmę prowadziłem stosunkowo krótko, ale posiadałem wieloletnie doświadczenie. W końcu fotografia była moją pasją. Mój przyjaciel Karol pracował w dużej korporacji i był odpowiedzialny za wizerunek firmy na zewnątrz. To on dał mi pierwsze zlecenie.

Dobrej jakości zdjęcia z sesji korporacyjnej

oryginalne sesje korporacyjneW Karola firmie chcieli wykonać zdjęcia korporacyjne w celach marketingowych. Ja nie raz już robiłem oryginalne sesje korporacyjne o czym Karol doskonale wiedział i właśnie dlatego od razu do mnie się zgłosił z tym zleceniem. Od razu po rozmowie z szefem tej firmy zostałem zatrudniony do wykonania sesji korporacyjnej i dostałem niezłe warunki finansowe. Do sesji zostali wytypowani pracownicy, którzy nadawali się do takich zdjęć. Praca z tymi ludźmi była bardzo przyjemna, ponieważ dokładnie słuchali moich wskazówek i dzięki temu udało mi się zrobić zdjęcia dobrej jakości. Zanim je przedstawiłem właścicielowi tej firmy to jeszcze wszystkie przerobiłem w programie graficznym, ponieważ nie zawsze światło dobrze padało i czasami musiałem też ukryć mankamenty. Kiedy zjawiłem się już w tej firmie z gotowymi zdjęciami korporacyjnymi to Karol podszedł do mnie razem z szefem. Obaj byli zachwyceni efektami mojej pracy a szef podziękował Karolowi za to, że mnie polecił. Wykonałem podobno najlepszą sesję korporacyjną i szef tej firmy zadeklarował, że w przyszłości na pewno będzie korzystał tylko z moich usług. Ta informacja była dla mnie bardzo dobra i cieszyłem się, że zostałem doceniony.

Karol później jeszcze nie raz się ze mną kontaktował w sprawie zdjęć firmowych a ja zawsze przyjmowałem każde zlecenie, ponieważ jego szef dobrze mi płacił i opłacało mi się rezygnować z innych sesji. Miałem dobry okres i rozwijałem swoją firmę cały czas.