Znakomity zespół na rocznicy ślubu

Moja siostra miała niedawno piętnastą rocznicę ślubu. I z tej okazji była naprawdę spora uroczystość. Siostra wynajęła salę dla gości i nawet zespół. Byłam podekscytowana tym, że to będzie tak wielkie wydarzenie. Siostrze udało się zaprosić dużą część gości właśnie z wesela.

Świetna zabawa przy muzyce granej na żywo

doświadczony zespół muzyczny z WrocławiaMoja siostra zawsze miała takie trochę szalone pomysły także ta impreza jakoś tak do końca mnie nie zdziwiła. Mogłam się po niej tego spodziewać. Zresztą uważam, że był to świetny pomysł. W sumie to każda okazja żeby zobaczyć się najbliższymi jest dobra. Siostra zorganizowała wszystko tak jakby to było takie małe przyjęcie weselne. Najbardziej spodobało mi się to, że będzie doświadczony zespół muzyczny z Wrocławia, który już znałam. Byłam bowiem na dwóch weselach gdzie ci panowie grali i tam świetnie się bawiłam. I tak też było na rocznicy siostry. Panowie grali sprawdzone przeboje i robili to jak zwykle  bardzo dobrze. Panowie prowadzili nawet w czasie tej imprezy różne konkursy. Ja bawiłam się praktycznie do każdej granej przez nich piosenki. To była naprawdę jedna z najlepszych imprez na jakich byłam w życiu. Przy tych przebojach bawiła się także moja babcia, która wtedy miała prawie osiemdziesiąt lat. Spytałam się siostry ile kosztowało ją wynajęcie zespołu na rocznicę. Gdy mi powiedziała byłam zdziwiona bo myślałam, że jest to koszt dużo większy. W końcu jest to kilkuosobowy zespół. 

Uważam, że z tym talentem jaki panowie niewątpliwie posiadają do prowadzenie tego typu imprez mogliby spokojnie brać więcej pieniędzy. Siostra zresztą powiedziała mi, że gdyby chcieli więcej to i tak by ich właśnie wynajęła a nie kogoś innego. Niestety nikt nie nagrywał tej imprezy. A szkoda bo chętnie bym do niej wróciła chociaż w taki sposób.