Żaluzje lepsze od zasłon

 

Niedawno kupiliśmy z mężem nowe mieszkanie. Niestety nie mogliśmy sobie pozwolić na to żeby to było jakieś bardzo duże mieszkanie. Nasze mieszkanie ma tylko dwa pokoje i niezbyt duży metraż. Jednak ja starałam się przynajmniej wystrojem wnętrz sprawić, że będzie wydawało się większe.

Nowoczesne żaluzje do mieszkania

żaluzje drewniane z BydgoszczyW tym celu czytałam wiele informacji o tym co zrobić żeby optycznie powiększyć mieszanie. Oczywiście wiadomo, że najważniejsze jest to żeby zastosować jak najwięcej jasnych kolorów. Nie wiedziałam tylko za bardzo co zrobić z oknami. Aż przeczytałam na ten temat bardzo ciekawy artykuł. Najlepiej jest bowiem nie wieszać na oknach zasłon ani firan bo one optycznie pomniejszą jeszcze mieszkanie. Lepiej kupić atrakcyjne żaluzje drewniane z Bydgoszczy, które są teraz bardzo modne. Oczywiście drewno musi być pomalowane na kolor biały. Dzięki temu całe wnętrze będzie wyglądało bardzo interesująco i nowocześnie zarazem. Widziałam na zdjęciach te właśnie żaluzję i muszę przyznać, że praktycznie od razu zrobiły na mnie duże wrażenie. Pokazałam je mężowi i on też był takiego zdania jak ja, że w takim razie musimy kupić sobie te żaluzje drewniane. Od razu ubraliśmy się i pojechaliśmy do dobrego punktu gdzie można takie żaluzje kupić. Było to niedaleko nas także dokładnie wiedzieliśmy, że jest to miejsce słynące z dobrej jakości rolet i żaluzji. Na miejscu okazało się, że te drewniane żaluzje są bardzo solidnie wykonane i wyglądają naprawdę dobrze.

Już wyobrażałam sobie jak będą ładnie się prezentowały na naszych oknach. Okazało się, że te żaluzje są na miejscu w rozmiarach takich jakie my potrzebowaliśmy także mogliśmy kupić je od razu na miejscu. Byłam z tego powodu bardzo zadowolona. A po powrocie do domu mąż od razu je zamontował.