Wysokojakościowy blat dębowy

Wykonywanie mebli na zlecenie w zakładzie stolarskim, wiąże się z koniecznością wybrania przez nas koloru mebla, a także materiału wykonania. Ostatnimi czasy coraz częściej wybierany jest materiał dębowy, ze względu na to, że charakteryzuje się on wytrzymałością oraz trwałością przez wiele lat jego użytkowania jako część mebla.

Blat z płyty dębowej

blat H1180 dąb halifaxPomieszczenia kuchenne zostają wykończone materiałami na powierzchniach ściennych oraz na podłodze. Ważne jest wyposażenie kuchni w meblościankę, wówczas możemy dokonać zlecenia w zakładzie stolarskim, opierającym się między innymi na obróbce płyty dębowej, oraz przystosowaniu jej celem produkcji meblościanki do naszej kuchni. Tym sposobem zapewnimy odpowiedni poziom prestiżu wizualnego, a także estetykę w naszym pomieszczeniu kuchennym. Blat H1180 dąb halifax, znajdzie swoje zastosowanie w każdym wnętrzu kuchennym, które zostaje wyposażone w meblościankę. Możemy zlecić wykonanie wszystkich mebli kuchennych z tego samego materiału, także samego blatu kuchennego. Dąb charakteryzuje się wytrzymałością oraz odpornością na oddziaływanie czynników niesprzyjających, zwłaszcza takich jak wilgoć, czy też wysoka temperatura. Jeśli na blacie kuchennym dębowym, postawimy rozgrzany garnek lub patelnię, nie spowoduje to uszkodzenia blatu, ani także konieczności wymiany lub obróbki celem usunięcia uszkodzenia.

Warto zapoznać się z możliwościami, oraz sposobami wyposażenia pomieszczeń w meble wykonane z drewna dębowego. Takie meble będą służyły nam przez dziesiątki lat, przy czym nie będzie konieczne ich odnawianie, czy też całkowita wymiana. W związku z tym, możemy wyposażyć nasze lokale mieszkalne w meblościanki, stoły, oraz witryny, wykonane wyłącznie z płyty dębowej, najlepiej o tym samym odcieniu.