Wyprowadzka i pomoc projektanta wnętrz

Zmiana miejsca zamieszkania jest często bardzo kłopotliwa dla człowieka. My nie mieliśmy wyjścia, skończyła nam się umowa najmu, i postanowiliśmy w końcu wziąć kredyt i przenieść się na swoje własne cztery kąty. Oczywiście po kosztach.

Stary dom i konieczność zmian

najlepszy projektant wnętrz w BydgoszczyRazem z mężem znaleźliśmy korzystną ofertę domu. Wszystko było dobre, elewacja, ściany, nie było w nim wilgoci. Natomiast przydało się malowanie ścian, całkowita zmiana mebli, bo poprzedni właściciel to była jakaś starsza pani, która dawno nie odwiedzała żadnego sklepu. Jako, że zaoszczędziliśmy na kupnie, stać nas było na porządne wyposażenie domu. Pomógł nam najlepszy projektant wnętrz w Bydgoszczy, którego poprosiliśmy o pomoc w zaprojektowaniu poszczególnych pomieszczeń. Miał pomagać w każdym pomieszczeniu, oprócz pokoju córki. Ona była akurat w takim wieku buntu, i chciała sama sobie wszystko po swojemu zaprojektować. Nie robiliśmy jej więc z tym problemów. Odrobina samodzielności jej się przyda. Natomiast z panem projektantem zaczęliśmy pracować nad salonem, który przez zagracenie meblami stracił na swojej świetności. Stwierdziliśmy, że wstawimy w nim tylko kanapę, telewizor, dywan i półkę na książki. I jakiś mały stoliczek. Prostota jest według nas idealna. Nie ma co zagracać mieszkania niepotrzebnymi rzeczami. Pan wybrał nam też odpowiednie tapety pasujące do mebli które wybraliśmy, i deski podłogowe. Wszystko musiało w miarę do siebie pasować. W łazience tylko kafelki zamiast desek zrobiliśmy, bo tak było wygodniej.

Teraz po zakończonym meblowaniu, mamy domek jak z bajki. I to nasz własny, nie mieszkamy już u obcych osób. Nie ma nic piękniejszego, niż świadomość, że jest to tylko nasze miejsce na ziemi. Córce też się tu bardzo podoba, a pokój zaprojektowała ciekawie, tak młodzieżowo.