namioty

Wynajem namiotów na ślub mojej siostry

Moja siostra jest po prosu niemożliwa. Ja nie wiem, jak ona sobie w tym życiu radzi? Dobra, ale zanim dalej będę na nią krzyczeć powiem wam dokładnie, o co z tą sierotką chodzi. Kilka miesięcy temu, a dokładnie cztery miesiące temu, dopadła nas niesamowicie radosna nowina, moja siostra po czterech latach niezwykle trudnego związku, w końcu się zaręczyła z miłością swojego życia.

Moje zadanie – wynajem namiotów na wesele

namioty

Moja ukochana siostra jest tak szczęśliwa z tego powodu, że dosłownie zapomniała o bożym świecie, a przecież, ona powinna mieć już wszystko przygotowane, ślub niebawem, to znaczy za pięć miesięcy!!! A ona nic, zupełnie nic nie ma przygotowane, tylko ten termin ustaliła, ale to tez tylko, dlatego, że z nią podjechałam do urzędu. Ciężki przypadek, ta moja siostra…, Dlatego, też postanowiłam, że wezmę sprawy w swoje ręce i sama wszystko załatwię. Już teraz przeglądam strony, które oferują namioty cateringowe na wynajem. Jednak najpierw was chciałam zapytać, czy ktoś z was zna jakąś fajną firmę, która oferuje namioty cateringowe na wynajem. Bo ja przeglądam, te oferty na wynajem namiotów weselnych i całkiem już wariuję. Jeśli ktoś zna jakieś fajne firmy, które oferują wynajem namiotów weselnych, niech mi tu szybko da znać, ten wynajem namiotów, to dla mnie naprawdę pilna sprawa, tym bardziej, że z tego, co wiem to ten wynajem namiotów, trzeba rezerwować, co najmniej pół roku wcześniej, co myślicie ud mi się złapać jeszcze jakieś namioty bankietowe…? Chociaż, co do tego, to też jestem sceptycznie nastawiona, bo co, to ma znaczyć, namioty bankietowe? Ja to bardziej myślałam, że jak już ta siostra tyle czekała na te oświadczyny to przynajmniej, to wesele przynajmniej będzie na sto osób i że będę musiała zamawiać coś takiego, jak wynajem hal namiotowych.

Bo to jeszcze rozumiem, takie duże wesele na Świeżym powietrzu, jak w amerykańskich filmach i wtedy w grę by wchodził właśnie, taki wynajem hal namiotowych i wielkie lampiony, orkiestra i tak dalej… To by było coś, taki ślub dla siostry wymarzyłam…