Wyjątkowy motor elektryczny dla każdego dziecka

Mój mąż jest wielkim fanatykiem motorów. Bardzo dużo czasu spędza, przy ulepszaniu swojego sprzętu. Nie raz zabrał mnie na przejażdżkę po super miejscach. Niedawno urodził się nam synek. Był spełnieniem naszych marzeń. Bardzo długo staraliśmy się o dziecko. Od samego początku był naszym oczkiem w głowie. Mój mąż chciał w jakiś sposób zarazić malucha miłością do motorów. Było to bardzo urocze.

Elektryczny motor – początki miłości

motor elektryczny dla dzieciMój mąż bardzo długo zastanawiał się jak może zarazić malucha miłością do motorów. Bardzo długo szukał czegoś, co może się spodobać maluchowi. Postanowiliśmy kupić mu na czwarte urodziny motor elektryczny dla dzieci. Osiągał on prędkość do 15km/h. Odpalany był za pomocą kluczyka, co dodawało efektu. Kona wykonane były z EVA, dzięki czemu nie hałasowały oraz były miękkie. Dodatkowym atutem tego pojazdu były boczne kółka, które dla uczących się jeździć były dużym ułatwieniem w prowadzeniu pojazdu. Kółka można było w łatwy sposób odkręcić. Po ich zdjęciu, motor posiadał wygodną stópkę dzięki której motor można było postawić. Był on napędzany dwoma silnikami  12 V, dzięki czemu mógł poruszać się zarówno po nawierzchni utwardzonej jak i trawie czy pagórkach. Podczas jazdy motor świecił przednimi światłami, posiadał dźwięk klaksonu oraz dźwięki jazdy motorem wyścigowym, więc maluch kierując tym pojazdem mógł poczuć się, jakby jechał prawdziwym motorem.Posiadał on również dwa lusterka boczne i wygodne siedzisko. Dodatkowo montowane były pasy, żeby maluch był bardzo bezpieczny.

Taki pojazd przeznaczony jest dla dzieci od trzech lat. Jest on bardzo dobrym pomysłem na zabawkę. Nasz synek  bardzo dobrze się bawi jeżdżąc tym motorem i naprawdę zaczął się interesować takimi pojazdami. Co chwilę mój mąż dostaje od niego różne pytania dotyczące motorów. Oboje są zafascynowani tymi pojazdami. Bardzo mnie to cieszy.