Tanie kremacje zwłok w Warszawie

Wczoraj zmarł mój wujek, który długo ciężko chorował. W zasadzie, wszyscy spodziewaliśmy się jego śmierci, ale i tak okazała się niemałym zaskoczeniem. Myślę, że nigdy nie można przygotować się na śmierć bliskiej osoby w stu procentach. Ciocia jest załamana i poprosiła mnie, abym zajęła się wszelkimi formalnościami związanymi z pogrzebem. W pełni ją rozumiem i postaram się pomóc najlepiej, jak potrafię.

Profesjonalne usługi kremacyjne w stolicy

kremacje zwłok warszawaPoszukam w internecie najlepszego, a zarazem najtańszego zakładu pogrzebowego, który świadczy usługi kremacyjne. Wujek chciał zostać skremowany, od dawna to powtarzał, więc zamierzamy uszanować jego wolę. Ciocia nie ma zbyt wielu oszczędności, więc zasiłek pogrzebowy musi wystarczyć. Jak się dowiedziałam z forum internetowego, jeśli chodzi o kremacje zwłok Warszawa ma do zaoferowania wiele profesjonalnych firm pogrzebowych, które specjalizują się w tej usłudze. Nie spodziewałam się nawet, że w Warszawie prosperuje aż trzydzieści pięć zakładów pogrzebowych, myślałam, że jest ich dużo mniej. Zadzwoniła do jednej z polecanych firm pogrzebowych i porozmawiałam z właścicielem o szczegółach pochówku. Jutro jadę z ciocią na podpisanie umowy z zakładem pogrzebowym. Ciocia musi tez wpłacić zaliczkę w wysokości tysiąca złotych, a resztę kwoty uiści dopiero po pogrzebie. Koszt samej kremacji oscyluje w granicy trzystu złotych, do tego należy doliczyć cenę urny – około dwustu złotych.

Właściciel zakładu pogrzebowego zapewnił mnie, że pogrzeb odbędzie się zgodnie z naszą wiarą. Wujek zostanie pochowany na cmentarzu w tradycyjny sposób. Pojawi się tez orkiestra, która jest w prezencie od firmy. Kremacje stały się ostatnio bardzo popularne w większych miastach ze względu na to, że są duzo tańsze od tradycyjnego pochówku.