Statuetki i medale dla najmłodszych

Zarówno w szkole, przedszkolu, na koloniach czy obozie organizowane są różnego rodzaju konkursy. Czy to konkursy plastyczne czy to zawody sportowe za zwycięstwie mile widziane oczywiście są nagrody dla dzieci. Nagrody rzeczowe lub medale dla dzieci są wręcz uwielbiane przez najmłodszych. Zależności od wieku uczestników konkursu nagrody mogą się różnić.

Gdzie kupić medale dla laureatów konkursów?

medale dla dzieciW sklepach internetowych można znaleźć wszystko nawet medale dla dzieci. Te przydadzą się dla laureatów różnych konkursów organizowanych w szkołach czy na wyjazdach kolonijnych. Medale wykonane z metalu o średnicy około 4 cm do tego wstążka kosztują około 5 do 20 złotych. Większość firm proponuje w cenie także grawer na medalu. Po zwyczaj jest to imię i nazwisko zwycięzcy lub napis pierwsze miejsce oraz ogólne dane konkursu. Najpopularniejsze są oczywiście w kolorze złotym, srebrnym oraz brązowym. Za pierwsze miejsce zawsze przyznawany jest złoty medal. Takie medale dla dzieci nie są ciężkie z wiadomych przyczyn. Czasami przyznawane są także medale z drewna z reguły takie dawane są podczas konkursu na obozach harcerskich. Oczywiście w zależności od funduszy organizatora medale także mogą być wykonane z innych surowców. Przedszkolaki za udział w konkursach otrzymują papierowe medale. Dla dziecka nie ważny jest Surowy został wykonany medal. Dla nich uzyskanie takiego odznaczenia jest niezwykle istotne i bardzo ważne.

Dla każdego dziecka zwycięstwo w danym konkursie lub w zawodach sportowych jest spełnieniem marzeń. Dumni rodzice oraz zadowolone dziecko to największa nagroda. Najczęściej prezentami w konkursach i zawodach sportowych takich jak rozgrywki meczowe piłki nożnej są nagrody rzeczowe oraz bezwarunkowo medale lub inne trofea.