Sprawdzenie stanu wyposażenia do komercyjnej siłowni

 

Ostatnio przyszło do nas nowe zalecenie z centrali naszej firmy. Jesteśmy jedną z wielu siłowni zrzeszonych pod tym samym znakiem, logiem oraz nazwą. Zarząd chciał, by kontrole sprawności sprzętu i wyposażenia były przeprowadzane znacznie częściej, niż do tej pory.

Regularnie sprawdzałem stan wyposażenia naszej siłowni

wyposażenie siłowni komercyjnychNie wdawałem się w niepotrzebne dyskusje. Uznałem, że w gruncie rzeczy nie jest to aż taki zły pomysł – jeśli nawet wykryłbym jakąkolwiek usterkę, czym szybciej uda się ją namierzyć, tym z mojego punktu widzenia lepiej. Oczywiście nie spodziewałem się wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości – całe nasze wyposażenie siłowni komercyjnych i tak było sprawdzane znacznie częściej niż w innych siłowniach. Wszyscy starali się, by dbać o standard sieci. Jeśli ludzie stwierdziliby, że nie ma u nas sprawnych maszyn i sprzętu, bardzo szybko przestaliby do nas przychodzić. Prawda jest taka, że gdyby była tam jakakolwiek usterka, i tak zostałaby nam od razu zgłoszona przez któregoś z klientów. Sprawdzenie wykazało dokładnie to, czego się spodziewałem. Całe nasze wyposażenie było w nienaruszonym stanie. Staraliśmy się jak tylko mogliśmy, by wszystkie urządzenia były sprawne. Nasza firma przynosiła ogromne zyski, dlatego mogliśmy pozwolić sobie na regularne kontrole fachowców oraz naprawianie i regenerację wszystkich zużytych części na bieżąco. Ludzie szybko zauważyli, że bardzo zależy nam na świadczeniu usług jak najwyższej jakości. W końcu to właśnie dzięki temu, mieliśmy tak wielu stałych klientów.

Centrala była bardzo zadowolona z tego, że wszyscy zastosowali się do nowych zaleceń. Prawda jest taka, że i tak wszystkie punkty bardzo dbały o swój poziom – praktycznie nikt nie znalazł w urządzeniach żadnych uszkodzeń. Wszystkie założenia sieci były w pełni spełnianie.