Sposób na rozrywkę – paintball

Wszyscy dobrze wiemy, że dobrze jest raz na jakiś czas wyjść gdzieś ze znajomymi – chociażby po to, żeby nie zwariować od natłoku pracy i obowiązków. Fajnie jest dobrze się razem bawić, trochę porozmawiać i zjeść wspólnie jakieś dobre jedzenie czy wyskoczyć na drinka. Jak jednak zająć sobie czas na dłużej?

Niezwykła zabawa laserami

paintball laserowy krakówOstatnio umówiłam się ze swoimi najbliższymi znajomymi. Chciałam zabrać ich w jakieś fajne miejsce, najlepiej takie, w którym jeszcze nas nie było. Oczywiście banalne miejsca jak kino, kręgielnia czy kort odpadały w przedbiegach. Z tych mniej oczywistych zaliczyliśmy już Escape Room’a, dom strachów, park rozrywki i parę innych placówek. Przez chwilę miałam wrażenie, że wszystko w Krakowie zostało już przez nas „zaliczone” i nie ma nic nowego. Zobaczyłam jednak w internecie reklamę – paintball laserowy Kraków. Cóż – słyszałam już o tym zwykłym paintballu, ale laserowy był dla mnie nowością, poza tym nigdy nie miałam okazji doświadczyć czegoś takiego, dlatego postanowiłam, że to idealna okazja, żeby przekonać się, czy to odpowiednio ciekawa zabawa dla naszej paczki, czy jednak nie. Zarezerwowaliśmy sobie miejsce, poszliśmy, otrzymaliśmy kamizelki i broń, no i zaczęła się zabawa! Arena na której to wszystko miało miejsce była niesamowicie przygotowana i czułam się, jakby przeniesiono mnie do wnętrza gry komputerowej.

Wiele osób boi się takich zabaw, bo myśli, że to niebezpieczne, ale to bzdura! Jeżeli będziemy stosować się do zasad, to nic złego się nam nie stanie, a zabawa będzie przednia i będziemy chcieć żeby trwała ona wiecznie. Nabiegamy się jak nigdy i spożytkujemy zapasy swojej energii w bardzo przyjemny sposób. Laserowy paintball z pewnością trafi na listę miejsc do ponownego odwiedzenia!