Specjalista zabrał śmieci z mojej działki

 

Wczoraj przyjechał do mnie specjalista, który był odpowiedzialny za wywóz śmieci z mojej posesji. Kupiłam dom poza miastem już jakiś czas temu ale nie miałam wystarczającej iloci funduszy żeby go od razu wykończyć. Musiałam stopniowo zatrudniać fachowców, którzy wykańczali dla mnie dom.

Zatrudniłam firmę do wywozu śmieci

wywóz śmieci krakówW trakcie remontu nazbierało mi się sporo śmieci a także gruzu. Musiałam zatrudnić dwie firmy, które zabiorą ode mnie z działki niepotrzebne materiały. Śmieci były na szczęście składowane w specjalnym kontenerze. Dzięki czemu na działce nie panował całkowity bałagan. Firma, którą zatrudniłam była bardzo znana w naszym mieście. Specjalizowała się w wywozie śmieci. Miała do tego celu zakupione odpowiednie auta w różnych wielkościach. Wywóz śmieci kraków był organizowany od poniedziałku do piątku w godzinach od ósmej do szesnastej. Ja umówiłam się z panią, że będę na pewno w domu żeby wszystkiego dopilnować. Zależało mi żeby specjalista od razu zabrał wszystkie śmieci w jednym momencie. Nie chciałam żeby coś zostało i wówczas musiałabym kolejny raz zatrudniać tą firmę i ponosić dodatkowe koszty. Zatrudnienie specjalisty do wywozu śmieci w cale nie jest takim tanim kosztem dlatego wolałam wszystko załatwić w jednym momencie. Na szczęście pan przyjechał zgodnie z ustaleniami. Podjechał do mnie na działkę sporym samochodem. Wszystkie śmieci, które były przygotowane przez ekipę remontową zostały zabrane. Na działce od razu zrobiło się więcej miejsca. Byłam bardzo zadowolona z jego pracy.

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na tą firmę. Jej usługi zostały mi polecone przez znajomych. Oni także korzystali z pracy fachowca kiedy budowali swój dom. Firma działa na rynku od wielu lat i to było widać. Fachowiec był bardzo doświadczonym fachowcem.