filmowanie dronem

Sklep z dronami

Na moim osiedlu co jakiś czas powstają nowe sklepy. Jest to jedno z tych osiedli na śląsku gdzie znajduje się duży rynek. A wkoło rynku znajduje się mnóstwo różnych sklepików. Mnie to bardzo cieszy bo przynajmniej nie muszę po wiele rzeczy jeździć specjalnie do centrum Katowic bo to ode mnie daleko i nie zawsze mi się chcę.

Oferta sklepu z dronami

filmowanie dronem

Ten sklep, który powstał ostatnio jest z różnymi nowoczesnymi sprzętami. Widziałam, że wielu chłopców takich w wieku gimnazjalnym zaglądało przez witrynę gdy tylko został przywieziony po raz pierwszy towar. Ja oczywiście nie znam się absolutnie na takich rzeczach. Słyszałam jednak, że będzie to jeden z najlepiej wyposażonych sklepów w Polsce z takimi urządzeniami. A w sklepie tym są sprzedawane drony. Taki dron może kosztować naprawdę bardzo oczywiście w zależności od rodzaju. Sąsiad mówił mi, że teraz popularną formą rozrywki jest najlepszej jakości filmowanie dronem w Katowicach i że najczęściej po to się je kupuje. Mi się wydaję, że nie tylko filmowanie dronem jest możliwe mając taki właśnie sprzęt. Można przecież też jakieś małe paczuszki przemieszczać w taki właśnie sposób a pewnie już samo sterowanie takim urządzeniem daje dużo radości. Myślę, że to filmowanie dronem jest wykorzystywane nawet na weselach. Pewnie gdybym sama miał dron to robiłabym takie filmowanie dronem różnych uroczystości rodzinnych. Myślę, że to mogłaby być naprawdę świetna zabawa. Sklep z tymi dronami jest chyba najczęściej odwiedzanym miejscem na całym rynku.Czasem przed otwarciem sklepu są duże kolejki a ludzie przyjeżdżają specjalnie tu z całego śląska.

Oczywiście przy okazji robią także zakupy na rynku także myślę, że to sąsiedztwo takiego sklepu jest naprawdę bardzo korzystne dla innych sklepów. Sklep ten prowadzi podobno nawet sprzedaż internetową i też dobrze mu to idzie.