Siostra ma sporo zamówień na kocyki

Moja siostra dostała ode mnie maszynę do szycia na swoje osiemnaste urodziny. Kasia zawsze interesowała się szyciem dlatego wiedziałam, ze prezent, który dla niej przygotowałam bardzo się jej spodoba. Rzeczywiście tak tez było. Kasia od razu zaczęła szyć swoje pierwsze prace. Nie od razu wszystko było idealne ale wiedziałam, że Kasia się nie podda. 

Kasia szyje kocyki dla dzieci

rozchwytywane kocyki minkySiostra zdecydowała się zapisać na kurs szycia. Postanowiła na poważnie zając się tym biznesem a ja ją we wszystkim wspierałam. Wiedziałam, że skoro ma pasję i dobrze jej to wychodzi to powinna się w tym kierunku rozwijać. Poza tym w dzisiejszych czasach krawcowe mają sporo zleceń i są doceniane przez klientów. Siostra postanowiła zająć się szyciem. Nie chciała jednak szyć ubrań a kocyki i w przyszłości pościel dla dzieci. Kocyki są chętnie poszukiwane przez rodziców. Rodzice w dzisiejszych czasach sporo pieniędzy inwestują w swoje dzieci. Rozchwytywane kocyki minky, które moja siostra uczyła się szyć były wykonywane z wysokiej jakości materiałów. Siostra zamawiała materiały od dobrych producentów. Oczywiście musiała się liczyć ze sporymi kosztami ale były one warte swojej ceny. Siostra zamawiała od razu większa ilość żeby płacić mniej za przesyłkę. Kocyki, które szyła były piękne. Poleciłam jej żeby zamieszczała je na swoim blogu i dzięki temu na pewno znajdzie sporo klientów. Siostra posłuchała się mojej rady i było tak jak mówiłam. Klienci chętnie zaczęli zamawiać szyte przez nią kocyki minky.

Siostra nie spodziewała się aż tak dużego zainteresowania. Wiele godzin spędzała przy maszynie. Z czasem postanowiła zatrudnić dodatkowa osobę, którą poznała na kursie i wiedziała, że Magda także sobie poradzi z szyciem dobrej jakości kocyków. Jej pasja się rozwijała i dzięki niej mogła się spokojnie utrzymywać.