Rozwój firmy dzięki samochodom dostawczym

Kilka miesięcy temu założyłam firmę, która zajmuje się dostawami żywności (zarówno świeżej, jak i mrożonej) do barów oraz restauracji. Jako młoda firma, która dopiero co zaistniała na rynku nie możemy pozwolić sobie na dodatkowe inwestycje. Jednak, gdy ilość zamówień, dzięki konkurencyjnej ofercie znacznie przerosła oczekiwania, okazało się, że flota moich samochodów jest zbyt mała.

Niedrogi wynajem samochodów dostawczych rozwiązał problem

tani wynajem samochodów dostawczych w ŁodziZnalazłam się w patowej sytuacji. Z jednej strony przyjmowanie nowych zamówień było konieczne, ponieważ dzięki temu firma się rozwijała i przynosiła coraz większe zyski. Z drugiej jednak strony moje samochody dostawcze nie były w stanie zapewnić szybkich dostaw wszystkim klientom, a na zakup nowych nie było mnie stać. Zastanawiałam się co zrobić, żeby nie tracić klientów, a jednocześnie żeby jakość moich usług w żaden sposób nie ucierpiała. Wtedy poznałam tani wynajem samochodów dostawczych w Łodzi. Dzięki niewygórowanym cenom wciąż udało mi się czerpać spore korzyści finansowe z przyjmowania nowych klientów. Firma mogła się rozwijać, ponieważ zamiast jednorazowego wydatku na nowe samochody, ja wynajmowałam określoną ilość samochodów dostawczych, co znacznie redukowało koszty. Dodatkowo, dzięki długotrwałej współpracy udało mi się wynegocjować bardzo konkurencyjną cenę. Szczerze powiem, że zastanawiam się, czy w zaistniałej sytuacji w ogóle opłaca mi się kupno samochodów.

Decydując się na przyjmowanie coraz większej ilości nowych klientów, musiałam wymyślić sposób, który umożliwi mi nadążanie z dostarczaniem towaru w przypadku posiadania zbyt małej floty samochodów. Na szczęście, dzięki usłudze niedrogiego wynajmu samochodów dostawczych udało mi się rozwiązać problem. teraz firma wciąż się rozwija.