Regularnie odwiedzałam swojego ginekologa

Michała poznałam w pracy i od razu wpadł mi w oko. Mimo, iż był młodszy ode mnie o pięć lat to wcale mi to nie przeszkadzało. Przeprowadziłam się do niego do Torunia co nawet było mi na rękę, ponieważ nasza firma mieściła się właśnie w tym mieście.

Wizyty u sprawdzonego ginekologa

sprawdzony ginekolog w toruniuKoleżanka z pracy poleciła mi świetnego ginekologa w mieście, żebym nie musiała jeździć do Bydgoszczy. Łykałam tabletki antykoncepcyjne i dość często odwiedzałam lekarza. Według mojej koleżanki był to najlepszy i sprawdzony ginekolog w toruniu, do którego chodziło dużo dziewczyn z naszej firmy. Zapisałam się więc na wizytę, żeby sprawdzić czy lekarz mi odpowiadał. Na termin wcale długo nie musiałam czekać i to był dla mnie ogromny plus. Podczas pierwszej wizyty u tego ginekologa dokładnie zostałam o wszystko wypytana. Zaoferowano mi także inne tabletki, które były lepsze i nie miały tak ogromnego wpływu na moje zdrowie. Lekarz od razu mi zaimponował, ponieważ miał na uwadze przede wszystkim moje zdrowie. Dostałam wiele cennych wskazówek, do których się stosowałam. Ginekolog nawet wykonał mi badanie cytologiczne i usg piersi co mnie bardzo cieszyło, ponieważ od ponad roku nie miałam takich badań wykonywanych. Kiedy następnym razem odebrałam wyniki to lekarz je pochwalił. Stwierdził, że mój stan zdrowia był doskonały i nie musiałam się niczym martwić. Od pierwszej wizyty zaczęłam regularnie odwiedzać tego ginekologa. Był na prawdę świetny i zawsze zlecał mi badania jak o nie prosiłam.

Po ponad roku zdecydowałam się na ciążę. Byłam gotowa na dziecko i razem z Michałem doszliśmy do wniosku, że to był odpowiedni moment. Ten sam ginekolog mnie prowadził i wiedziałam, że byłam pod dobrą i w pełni profesjonalną opieką. Dziecko rozwijało się prawidłowo.