Prowadzę wypożyczalnię stołów i krzeseł bankietowych

Szukając kiedyś pomysłu na własny biznes trafiłem na pewną niszową branżę, w której postanowiłem spróbować swoich sił. Było to ponad dwie dekady temu. Wtedy tylko najbogatsi Polacy mogli sobie pozwolić na organizowanie wystawnych przyjęć i bankietów. Już wtedy wiedziałem, że na takie przyjęcia ktoś musi wypożyczać odpowiedniej jakości meble bankietowe.

Mam na magazynie setki stołów bankietowych

składany stół bankietowyDziałalność w branży imprez okolicznościowych kontynuuję do dzisiaj i tylko tym się zajmuję. Swoją firmę bardzo rozwinąłem i dzisiaj jestem liderem w tej branży. Każda firma organizująca przyjęcia doskonale wie, że u mnie można zamówić wszystkie rodzaje mebli bankietowych. Każdy składany stół bankietowy na moim magazynie jest dokładnie opisany i policzony. Po każdym odbiorze mebli z wypożyczenia dokładnie je sprawdzam, bo zależy mi na dobrej jakości mojej oferty. Swoją działalność prowadzę na zasadzie cykli od weekendu do weekendu. Pod koniec weekendu zajmuje się dostarczaniem mebli i realizacją zamówień na ich wypożyczenie. W pierwszych dniach po weekendzie odbieram stoły i krzesła bankietowe od klientów. Każde wypożyczenie sprzętu danemu klientowi opisują w protokole zdawczo-odbiorczym. Gdy dostarczam klientowi meble bankietowe na przyjęcie to wspólnie je oglądamy, żeby mieć pewność, że klient otrzymuje w pełni sprawne stoły i krzesła. Chociaż mam już wielu stałych klientów, z którymi ufamy sobie nawzajem.

Moja wypożyczalnia działa od wielu lat. Przez te lata udało mi się zdobyć wielu stałych klientów. Są to najczęściej firmy organizujące przyjęcia i bankiety. Od kilku lat coraz większą grupę klientów stanowią osoby prywatne, które organizują swoje przyjęcie w plenerze. Coraz więcej zleceń mam właśnie od klientów indywidualnych, bo polecają moje usługi sobie nawzajem.