strony www

Projektuję strony www

Od zawsze wiedziałem co chcę robić w życiu – chciałem pracować z klientem. Kiedy moi znajomi dziwili się jak mogę chcieć pracować z ludźmi, rozmawiać z nimi a także spierać się ja nie wyobrażałem sobie życia zamknięty w biurze.

Coraz więcej osób zaczęło zamawiać strony www

strony wwwJednak jako osoba o specyficznych charakterze musiała być to praca na moich zasadach. Kiedy skończyłem studia informatyczne na jednej z częstochowskich uczelni stwierdziłem, że założę swoją własną działalność gospodarczą. Znajomi odradzali mi to. Mówili, że szybko splajtuję i lepiej jest pracować u kogoś. Ja jednak wiedziałem co wiem i ceniłem się wysoko. Pierwsze strony internetowe jakie wykonałem w swojej firmie były dla mojej rodziny – wujka, który prowadzi sklep z częściami do samochodów oraz cioci prowadzącej swój własny salon kosmetyczno – fryzjerski. Projektowanie stron internetowych zajęło mi trochę czasu. Jednak nie było spowodowane to brakiem moich umiejętności a chęcią wykonania zlecenia znacznie lepiej. Wiedziałem, że to może być moje być albo nie być. Wujek jest liderem w branży, więc mógł wtedy polecać mnie swoim znajomym. Kolejne zlecenia napłynęły w przeciągu kilku kolejnych tygodni. Dzisiaj mam na koncie osiemdziesięciu stron internetowych a kolejne strony www w niskich cenach z Częstochowy a jest ich około dwudziestu są w fazie projektów i zarysów. Nie ograniczam się do żadnej branży, bo chcę pokazać iż jestem elastycznym informatykiem. Cieszę się, że pracuję na własny rozrachunek, ponieważ mam spokój. Ci znajomi, którzy tak śmiali się z mojej działalności dzisiaj narzekają na swoich pracodawców i chętnie by się wymienili ze mną.

Poza tym praca u kogoś wcale nie jest gwarancją zatrudnienia. Moim przesłaniem do młodych jest to, aby nie bać się ryzykować i otworzyć własny biznes. Czas uwierzyć w siebie, bo możesz wszystko!