Profesjonalny architekt wnętrz z Poznania

Mieszkam i pracuje w Poznaniu. Bardzo lubię to miasto, gdyż zamieszkałam tu w czasie studiów. Poznań jest miastem dużym, ale i bardzo przyjaznym dla każdego, kto się w nim pojawi. Po studiach postanowiłam poszukać tu pracy i zostać w Wielkopolsce na stałe.

Najlepszy architekt w Poznaniu

dobry architekt wnętrz PoznańWraz z mężem po skończeniu studiów postanowiliśmy zostać w Poznaniu. Nasze małe mieszkanie, które do tej pory wynajmowaliśmy z biegiem lat zaczęło robić się coraz bardziej ciasne. Coraz częściej myśleliśmy o tym aby wymienić mieszkanie na większe i kupić coś swojego. Zakup mieszkania wiązał się ze wzięciem kredytu. Na szczęście jednak, przez kilka poprzednich lat zdążyliśmy odłożyć znaczną sumę pieniędzy na ten cel. Poszukiwania odpowiedniego mieszkania nie są wcale takie proste. Przejrzeliśmy wiele ofert i oglądaliśmy dużo mieszkań na sprzedaż. Nie ograniczaliśmy się tylko do ofert z rynku wtórnego, ale również poszukiwaliśmy ofert od deweloperów. W końcu znaleźliśmy mieszanie dla nas. Było przestronne, z trzema pokojami i obszernym salonem. Mieszkanie posiadało również spory taras z pięknym widokiem na park. Mieszkanie było w surowym stanie i nie wiedzieliśmy do końca jak zaaranżować tę przestrzeń. Postanowiliśmy poszukać architekta. W tym celu wpisałam w wyszukiwarkę dobry architekt wnętrz Poznań i znalazłam kilka interesujących nas ofert. Architekt, którego wybraliśmy okazał się bardzo profesjonalny, rzetelny oraz kreatywny. Wspólnie zaprojektowaliśmy wnętrze naszego domu. Architekt dokładnie wytłumaczył nam swoją pracę oraz projekt, jaki nam zaprezentował. Był obecny przy każdym etapie pracy i osobiście nadzorował ekipę remontową. Konsultował z nami wszelkie zmiany w projekcie. Dzięki temu remont przebiegł sprawnie i gładko.

Teraz kiedy mieszkamy już w naszym mieszkaniu doceniam każdy element jaki znajduje się w moim domu. Projektant dokładnie przemyślał projekt i funkcjonalność pomieszczeń. Dzięki temu żyje się nam wygodnie, komfortowo i łatwo.