Pościel satynowa 160×200 do hotelu

Pościele hotelowe cechuje wyjątkowa trwałość. To właśnie w ośrodkach świadczących usługi noclegowe, wykorzystywane są połyskujące i trwałe pościele z satyny. Ten materiał wygląda wyjątkowo okazale w każdym w wnętrzu. Tym bardziej w hotelowym pokoju warto umieścić ładną poszewkę z eleganckim nadrukiem. Rozmiar pościeli satynowej 160×200 pasuje na pojedyncze łóżko.

Poszewki z satyny na pojedyncze łóżko

Pościel satynowa 160x200Rozmiary poszewek są standardowe. Na łóżko pojedyncze dla dorosłej osoby, pasuje pościel w rozmiarze 160×200 cm. Z kolei na łóżko podwójne dobra będzie poszewka 200×220 cm. W pokojach hotelowych znajdują się zarówno pojedyncze łóżka, które można ze sobą dowolnie łączyć i zestawiać, jak i podwójne łóżka małżeńskie. Pościel satynowa 160×200 pasuje na łóżko pojedyncze. Idealnie nadaje się dla dorosłych oraz dla dzieci. Duży wybór wzorów i kolorów sprawia, że satyna jest ulubionym materiałem dekoracyjnym hotelarzy. Wyjątkowe właściwości materiału to antyalergiczny charakter. W odróżnieniu od klasycznej bawełny, satyna wyróżnia się delikatnym połyskiem. Jest miła w dotyku i miękka. Można się nią otulić w zimowy, mroźny dzień. Doskonale ogrzewa, ale nie przepaca się. Satyna jest także świetnym materiałem na pościel letnią. Ma właściwości antyalergiczne, co oznacza, ze nie wchłania kurzu i innych drobinek unoszących się w powietrzu. Wybór pościeli w rozmiarze 160×200 jest duży i zróżnicowany.

Pościele szyte z satyny wyróżniają się delikatnym połyskiem. Są estetyczne i mają różne, ciekawe wzory. Modne są motywy kwiatowe, geometryczne oraz wzory trójwymiarowe. Na pościeli w rozmiarze 160×200 pojawiają się nowoczesne motywy. Pojedyncza poszewka na kołdrę pasuje do łóżka osoby dorosłej oraz dziecka, czy młodzieżowego łóżka. Pościele z satyny są nieprzemijającym hitem.