Polecany psycholog z Bydgoszczy

Jestem osobą, która nie akceptuje swojego wyglądu. Mam obsesję na punkcie swojej wagi – uważam, ze jestem stanowczo za gruba. Wielokrotne próbowałam schudnąć, nawet zapisałam się na siłownię. Niestety, moje starania poszły na marne. Chciałabym zacząć inaczej patrzeć na siebie i w końcu żyć ja normalna kobieta o trochę większym rozmiarze.

Drodzy psychologowie z Bydgoszczy

dobry psychologPostanowiłam zapisać się na wizytę u psychologa i ostatecznie rozwiązać swoje problemy osobowościowe. Zaraz wejdę w wyszukiwarkę internetową i poszukam najlepszego psychologa z Bydgoszczy. Musi być to jeszcze taki psycholog, który specjalizuje się w zaburzeniach odżywiania. Miewam bowiem okresy, kiedy notorycznie się objadam albo zupełnie nic nie jem. Taki dobry psycholog z Bydgoszczy przyjmuje niedaleko mojego miejsca zamieszkania. O jego istnieniu dowiedziałam się na forum, na który wypowiadają się pacjenci. Koszt pierwszej wizyty wynosi sto pięćdziesiąt złotych, a za każdą następną będę musiała zapłacić aż dwieście złotych. Muszę przyznać, że cena jest dosyć wysoka. Jeśli jednak te wizyty mają mi pomóc, to jestem w stanie zapłacić każdą kwotę, bo chcę zacząć żyć normalnie. Marzę o tym, aby pewnego dnia spojrzeć w lustro i powiedzieć do siebie, że jestem ładna. Zaakceptować swoje ciało i nie wstydzić się wyjść na plażę w bikini. Wiem, że bez dobrego psychologa nie uda mi się osiągnąć wewnętrznej równowagi, bo wielokrotnie sama próbowałam zmienić myślenie. 

Jestem ciekawa, jak będzie przebiegała ta wizyta u psychologa. Zapisałam się na najbliższy termin, który będzie miał miejsce już jutro. Jestem trochę zestresowana, bo jeszcze nigdy nie byłam u psychologa. Nie wstydzę się tego, choć mój mąż twierdzi, że to oznaka słabości. Ja natomiast uważam, że wręcz przeciwnie.