Polecam firmę budowlna z Grudziądza do wykończania wnętrz w mieszkaniu

 

Razem z moją żoną kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim na jednym z nowo powstałych osiedli w Grudziądzu. Związku z tym postanowiliśmy zlecić jakiejś firmie budowlanej wykończenie naszego mieszkania.

Szczęśliwi posiadacze własnego mieszkania dzięki firmie budowlanej

firma budowlana Grudziądz

Historia jest jak jedna z wielu tylko pytanie zasadnicze pozostaje te same, jaką wybrać firmę budowlaną do prac wykończeniowych? Po przejrzeniu wielu ofert firm na stronach internetowych wraz z żoną postanowiliśmy skontaktować się z jedną z dużych firm budowlanych na terenie Grudziądza. Uznaliśmy, że im większą i starsza tym lepsza będzie dla nas i nie pomyliliśmy się! Mieszkanie nasze ma niespełna 38 metrów w układzie, pokój dzienny połączony z aneksem, sypialnie i łazienkę. Czytając portal internetowy tej firmy zauważyliśmy, że jako jedyna firma budowlana Grudziądz w okolicy posiadała cały szereg możliwości przedstawienia oferty dotyczącej wykończenia wnętrza naszego przyszłego „M”. Po skontaktowaniu się z firmą budowlaną przez nas, na następny dzień przyjechał do nas przedstawiciel. Pan ten z wykształcenia architektem wnętrz po przeprowadzeniu pomiarów mieszkania i wywiadu z nami, przedstawił wizualizacje naszego przyszłego mieszkania w swoim biurze projektowym. Po akceptacji planu wraz z żoną, na następny dzień ruszyły pracę wykończeniowe. Warto podkreślić, że w trakcie prac firma ta pozostawała w ciągłym kontakcie z nami i omawiała każdy detal planu, co jednocześnie miło nas zaskoczyło. Wraz z żoną wynegocjowaliśmy również roczny okres odpowiedzialności za wszelkie usterki objęta gwarancją.

Czas na realizacje zleconego zadania firma miała 5 tygodni i tak też się stało, bo po tym okresie staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami mieszkania. Chciałbym jednocześnie bardzo polecić tą firmę przyszłym nabywcom mieszkania i marzycielom własnego „M”.