Plac do street workout

 

Dbanie o siebie jest bardzo ważne, ponieważ wpływa na nasze zdrowie i ogólne samopoczucie. Mówiąc dbanie o siebie mam na myśli także sport. Uprawiając regularnie jakąś dyscyplinę sportową możemy poprawić swoją kondycję i wygląd swojego ciała. Obecnie jednym z popularniejszych sportów jest trening siłowy z własną masą ciała.

Jaki zestaw do street workout wybrać?

street workout producentTrenując z własną masą ciała możemy wyrzeźbić piękną sylwetkę. Do takiego treningu nie potrzebujemy nic więcej poza własnym ciałem i drążkiem do podciągania. Jest to sport który zdobywa popularność w bardzo szybkim tempie. Jest to jeden z najbezpieczniejszych sportów siłowych. Jeśli chodzi o konstrukcję street workout producent zapewnia nas, że jego konstrukcje są w stu procentach bezpieczne dla ich użytkowników. Te słowa potwierdzone są licznymi certyfikatami. Konstrukcje wykonane są z dobrej jakości materiałów. Czasami cała konstrukcja wykonana jest ze stali, a czasami z połączenia stali z drewnem. Wybierając zestaw do street workout powinniśmy oszacować ilość potencjalnych użytkowników i do ich liczby dobrać wielkość zestawu. Zestawy możemy w dowolny sposób modyfikować i dokupywać kolejne elementy, więc na początku możemy kupić mniejszy zestaw, a później dokupić do niego kolejne elementy. Wszystkie elementy zestawu są solidnie zakotwiczone w podłożu, dzięki temu korzystanie z nich jest bezpieczne, a możliwość ich kradzieży zminimalizowana jest do zera.

Podstawowy zestaw kosztuje od około pięciu do ośmiu tysięcy złotych. Dokupienie kolejnych elementów wykraczających poza zestaw podstawowy, to wydatek rzędu kilku set złotych. Zakup takiego zestawu to inwestycja na długie lata, ponieważ jego żywotność jest bardzo długa, sięga nawet kilkunastu lat ciągłej eksploatacji.