Panele 3d ścienne do salonu

Rok temu rozpoczęliśmy remont piętra w domu rodzinnym mojego męża. Mieliśmy tam zamieszkać, jak tylko skończymy wszystkie pomieszczenia. W związku z tym szukaliśmy różnych ciekawych rozwiązań do pomieszczeń. Nie chcieliśmy oklepanych, standardowych pomysłów. Chcieliśmy znaleźć takie rozwiązanie, które nas oboje zachwyci.

Dlaczego wybrałam panele 3d?

panele ścienne 3DW pokoju dziennym jedna ściana miała być całkowicie odsłonięta i co więcej nic nie miało jej zasłaniać. Dlatego chcieliśmy znaleźć coś, co zrobić tak zwany efekt wow. W końcu zdecydowaliśmy, że panele ścienne 3D zrobią taki efekt, o który nam chodziło. Zdecydowanym atutem tych paneli jest to, że są oryginalne, lekkie oraz efektowne. Można je kupić w kwadracie lub prostokącie. Zdecydowaliśmy się na prostokątne, chociaż kwadratowe również nam się podobały. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że największą zaletą paneli ściennych 3d jest to, że są bardzo wytrzymałe. Muszę wam przyznać, że uwielbiam zmiany dekoracyjne, dlatego staram się śledzić na bieżąco nowości. Panele ścienne 3D są dostępne w różnych wzorach. Począwszy do przyrody, napisów, po budynki, czy nawet zwierzęta. W sklepie online czy stacjonarnych bardzo trudno dokonać wyboru. Ostatecznie wybraliśmy oryginalne mazaje, które zdecydowanie ożywiły pokój dzienny. Bardzo cieszyłam się, że zdecydowaliśmy się na panele ścienne 3d, bo nie brudziły się one, jak początkowo zakładałam.

Kiedy mąż je ułożył na ścianie, wyglądały obłędnie. Różne kolory, powierzchnia zrobiły niesamowity efekt. Efekt, który powinniście zobaczyć na żywo, aby przekonać się do nich. Tego typu zabiegi mogą ożywić pomieszczenie, dlatego moim zdaniem naprawdę warto zastanowić się nad panelami ściennymi. Gdybym wiedziała, że takie pozytywne wrażenie na mnie zrobić, wcześniej bym je gdzieś wykorzystała.