Organizacja wesela w Warszawie i okolicach

 

Wielkimi krokami zbliżał się ten wielki dzień – dzień mojego ślubu. A u mnie wszystko w proszku… No niestety nic nie zostało jeszcze zorganizowane a wesele już za niecały miesiąc. Czuje się jakby zaręczyny były tydzień temu, a minęły już przecież dobre dwa lata. Nie mieliśmy czasu żeby cokolwiek zorganizować. Jak zawsze zostawione wszystko na ostatnią chwilę, ale czy i tym razem się uda? Ciężko było to stwierdzić ale trzeba było niewątpliwie działać. Z racji tego, iż podjęte przez nas działania okazały się trafne – postanowiłam zrobić przydatny poradnik.

Jak zorganizować swoje własne wesele w okolicach Warszawy

wesele warszawa i okolicePrzyznajemy trochę zawaliliśmy sprawę zostawiając wszystko na ostatnią chwilę, ale w naszym przypadku wesele jak najbardziej się udało- dlatego też powstał ten mini poradnik dla młodej pary na ostatnią chwilę. Pierwsze co zrobiłam to – zatelefonowałam do całej rodziny i postawiłam wszystkich w gotowości. Było to bardzo pomocne w ostateczności. Dużo osób zaoferowało się z pomocą – jedni mieli coś załatwić inni przygotować. Jednakże my potrzebowaliśmy czegoś więcej. Sięgnęłam więc po laptopa i w wyszukiwarce internetowej wpisałam hasło – wesele warszawa i okolice organizacja całościowa – i pokazało mi się mnóstwo wyników. Podzwoniłam i znalazłam jedną firmę z wolnym terminem. Jako że byli to profesjonaliści, udało im się wszystko sprawni, szybko i dobrze załatwić.

Szczerze nie polecam naszego sposobu i przygotowań na ostatnią chwilę. Mogło się to źle skończyć, proponuję przygotowania do ślubu organizować z bardzo dużym wyprzedzeniem. My mieliśmy szczęście i wszystko super się skończyło. Nasze wesele w okolicy Warszawy było cudowne i na długo je zapamiętamy. Goście również wychodzi z naszego ślubu bardzo zadowoleni. A nam pozostało teraz mnóstwo zdjęć do wspominania.