Opisuję w wypracowani grzejnik elektryczny

 

Zawsze byłem dobrym uczniem i miałem wysokie oceny. W przyszłości chcę być biznesmenem i wiem, że przykładanie się do nauki jest dość ważne. Zgłaszam się również sam do wszelkich zajęć dodatkowych i nauczyciele to bardzo cenią.

Do opisania wybrałem grzejnik z niskim poborem energii

grzejniki elektryczne z niskim poborem energiiNa ostatnich zajęciach prezentowane nam były różne grzejniki, w tym grzejniki elektryczne z niskim poborem energii i przyznam, że bardzo mnie to zainteresowało. Na koniec zajęć nauczyciel powiedział, że jak ktoś chce dostać dodatkową ocenę to może opisać jakiś z wybranych grzejników. Naturalnie zgłosiłem się na ochotnika i powiedziałem, że opiszę w wypracowaniu grzejniki elektryczne z niskim poborem energii, ponieważ są w mojej ocenie najbardziej interesujące. Głównie interesuje mnie możliwość oszczędności a wiadomo, że większość znasz chce oszczędzać nie tylko na ogrzewaniu. W domu rodzicom powiedziałem o tych grzejnikach i tata dodał, że słyszał o nich i planuje w przyszłym roku wymienić wszystkie w mieszkaniu. Owe grzejniki elektryczne z niskim poborem energii nie tyle dają oszczędności co są bardzo łatwe w montażu. W wypracowaniu uzasadniłem dlaczego warto zainteresować się właśnie tymi konkretnymi grzejnikami oraz jakie korzyści to za sobą niesie. Głównie materialne, ale wiadomo, że również mogą mieć korzystny wpływ na zdrowie a to jest kwestia najważniejsza. Razem ze mną zdecydował się napisać to wypracowanie Marcin. Jego tata sprzedaje grzejniki to zapewne posiada ogromną wiedzę na ich temat.

Dostałem piątkę. Postarałem się, ponieważ opisałem budowę, montaż oraz wskazałem rozliczenie kosztów. To rozliczenie jest poglądowe, ale nauczyciel uznał, że dużo się napracowałem i dlatego dał mi tak wysoką ocenę. To będę miał teraz wysoką średnią.