Oferta sklepu ze ślubnymi winietkami

Organizacja wesela nie należy do najprostszych zadań. Kiedy dodatkowo na przyjęcie zapraszamy dużą liczbę gości, już na początku mogą pojawić się problemy organizacyjne. W związku z tym bardzo ważne jest przyporządkowanie miejsc siedzących konkretnym osobom. Usadzanie gości ułatwią winietki, które nie tylko wprowadzą nieco porządku, ale również będą pełniły funkcje dekoracyjne.

Winietki ślubne w asortymencie sklepu

winietki ślubne sklepObecnie w sprzedaży znajduje się mnóstwo różnych modeli wizytówek na weselne stoły. Dzięki temu winietki ślubne sklep oferuje w stylu eleganckim, nowoczesnym, retro, glamour lub w bardzo obecnie popularnej estetyce rustykalnej. Do niedawna weselne wizytówki kojarzyły się głównie z niewielkimi kartonikami z nazwiskami gości. Obecnie są one produkowane z różnych materiałów. W sklepach znajdziemy m.in. winietki z pleksi. W tym wypadku mamy wybór pomiędzy produktami całkowicie przeźroczystymi lub mlecznymi, ciętymi w klasyczne prostokąty, czy też bardziej romantyczne serca. Równie popularne i utrzymane w podobnym przedziale cenowym (ok. 3 – 4 zł) są wizytówki wykonane z drewna. Tego typu winietki sprawdzą się podczas wesel organizowanych w lokalach stylizowanych na karczmy lub wiejskie chaty. W ofercie sklepów znajdziemy także wizytówki – pudełka, w których można ukryć niewielkie upominki dla gości. Oczywiście producenci nie rezygnują z klasycznych winietek kartonowych. Są one najbardziej atrakcyjne cenowo, a i ich wybór jest najszerszy.

Winietki na stoły, które znajdziemy w sklepach często możemy nabyć w kompletach z zaproszeniami oraz np. z weselnym menu. Dzięki temu organizując przyjęcie mamy możliwość stworzenia spójnej dekoracji, która nie tylko będzie cieszyć oko, ale również spełni funkcje praktyczne i ułatwi pracę weselnej obsługi.