Odpowiednia odzież robocza

Jako właściciel firmy budowlanej, wiem jak ciężka jest praca na budowie. Nie dość, że jest to praca fizyczna, dodatkowo najczęściej wykonuje się ją pod gołym niebem. Krótkie terminy realizacji określonych zleceń powodują, że pracownicy muszą działać non stop, niezależnie od warunków atmosferycznych, gdyż opóźnienia generują niewyobrażalne straty. Staram się jednak zapewnić swoim ludziom możliwie najlepsze warunki pracy

Odzież robocza na każde warunki atmosferyczne

przeciwdeszczowe kurtki roboczeDbam nie tylko o dostarczenie swoim pracownikom odpowiednich sprzętów, dzięki którym ich praca staje się jeszcze bardziej efektywna. Staram się również zaopatrzyć ich w odpowiednią odzież, dostosowaną do panujących warunków atmosferycznych. O ile przy ładnej pogodzie i umiarkowanych temperaturach wystarczą zwykłe spodnie i bawełniana koszulka, problem pojawia się w przypadku pogorszenia warunków atmosferycznych. Dlatego obowiązkowym wyposażeniem każdego pracownika są przeciwdeszczowe kurtki robocze. Ja zakupiłem dwie wersje dla każdego – jedną letnią, drugą zimową. Ze względu na dużą rotację zatrudnianych przeze mnie osób, wybrałem rozmiary uniwersalne, które pozwalają na przekazywanie sobie odzieży. Kurtka letnia jest jedynie osłoną przeciwdeszczową, w żaden sposób nieocieploną. Z kolei zimowa jest wykonana z grubego materiału, który nie tylko chroni przed deszczem, ale również zapobiega wyziębieniu. Dzięki temu zminimalizowałem zwolnienia lekarskie, gdyż pracownicy zdecydowanie rzadziej chorują.

W prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, bardzo ważna jest dbałość o wyposażenie pracowników. Jeżeli pracownik nie będzie miał odpowiedniej odzieży zachoruje, co może spowodować opóźnienia, a co za tym idzie straty. Solidna firma dba o swoich pracowników, a co za tym idzie zaopatruje je w odpowiednią odzież roboczą, między innymi w kurtki przeciwdeszczowe.