Nowy rowerek był bardzo funkcjonalny

 

Moja chrześniaczka niedługo będzie miała drugie urodziny. Marcelinka jest bardzo fajną dziewczynką. W rodzinie mamy sporo maluchów i naprawdę ona jest ze wszystkich najlepsza. Najbardziej pogodna i prawie w ogóle nie płacze. Bardzo się ucieszyłam kiedy brat poprosił mnie żebym została jej mamą chrzestną. To było dla mnie spore wyróżnienie.

Marcelinie spodobał się wybrany rowerek

tanie rowerki dla dzieckaJa nie mam swoich dzieci i zawsze starałam się być najlepszą ciocią ale zostanie mamą chrzestną to jest dopiero coś. Porozmawiałam z bratem i jego żoną odnośnie prezentów i imprezki urodzinowej. Powiedziałam, że widziałam bardzo fajne rowerki, które są odpowiednie do jej wieku. Marcelinka jeszcze nie ma rowerku więc mój pomysł bardzo się spodobał rodzicom. Tanie rowerki dla dziecka musza spełniać określone wymagania. Bardzo dokładnie sprawdziłam na co mam zwracać szczególną uwagę. Oczywiście kolor to nie wszystko. Wybrałam różowy ale dokładnie dopytałam o wszystkie atesty i o kółka czy są pompowane czy nie. Chciałam jak najwięcej wiedzieć żeby mieć pewność, że dokonuję dobrego wyboru. Moja chrześniaczka jest dla mnie najważniejsza i chciałam żeby była zadowolona z prezentu. Spodobało mi się to, że bardzo łatwo można było złożyć i rozłożyć rowerek. Był stabilny i wygodny dla małego dziecka. Marcelinka jest bardzo aktywnym dzieckiem więc rowerek będzie na pewno udanych prezentem.

Zapakowałam karton w piękny papier i przewiązałam złotą kokardą. Kiedy dojechałam na urodziny z prezentem i zobaczyła duży karton od razu zabrała się do rozpakowywania go. Rowerek spodobał się i od razu musieliśmy go złożyć bo chciała na nim pojeździć. Ucieszyłam się, że trafiłam z prezentem i mała była zadowolona. To dla mnie bardzo dużo znaczyło. Wiem, że dzieci szczerze pokazują swoją radość.