Nowoczesne grzejniki dekoracyjne

 

Moja siostra kupiła niedawno mieszkanie. Naprawdę bardzo poprawiła jej się sytuacja materialna także stać ją było teraz na to żeby kupić dużo większe mieszkanie i do tego w lepszej lokalizacji. Nawet do tego żeby ładnie urządzić mieszkanie wynajęła projektanta wnętrz.

Nowe grzejniki dekoracyjne w mieszkaniu siostry

grzejniki dekoracyjneSiostra co jakiś czas dzwoniła do mnie i opowiadała mi jak postępują pracę w jej domu. Nie mogłam się wprost doczekać tego kiedy w końcu do niej pojadę i zobaczę na własne oczy jak to wszystko wygląda. Siostra powiedziała, że jej zdaniem mieszkanie jest teraz bardzo nowoczesne. Nawet w tym mieszkaniu nie ma takich zwykłych oczywistych grzejników. Są za to grzejniki dekoracyjne, które bardziej wyglądają jak jakieś rzeźby na ścianie a nie grzejniki. Tych grzejników byłam chyba najbardziej ciekawa bo nigdy wcześniej nie widziałam czegoś podobnego. Siostra powiedziała mi, że te grzejniki są oczywiście trochę droższe niż takie zwykłe ale za to jeśli chodzi o walory estetyczne to są nieporównywalne. W końcu po jakimś czasie siostra zaprosiła mnie do siebie i mogłam zobaczyć jak wygląda jej nowe mieszkanie. Gdy tylko tam weszłam zobaczyłam przede wszystkim naprawdę dużą przestrzeń. Mieszkanie jest niezwykle nowoczesne. I chyba nie ma rzeczy, która by mi się tu nie spodobała. Wszystko jest zrobione profesjonalne. I szczerze mówić to nawet nie zgadłabym, że te elementy dekoracyjne na ścianach to grzejniki.

Siostra powiedziała mi, że w przedpokoju też jest grzejnik, który jest po prostu wieszakiem. Ja nawet nie wiedziałam, że można takie rzeczy zrobić. To jest świetny pomysł jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Może sama kiedyś też zrobię sobie coś takiego. Siostra powiedziała, że dostała nawet zniżkę na następne zamówienia także ja mogę skorzystać.

Więcej o grzejnikach na  https://www.jaga.com.pl/