Nowe, eleganckie ręczniki do hotelu

 

Jedną z pierwszym rzeczy, nad którymi zaczęłam pracować kiedy zostałam kierownikiem hotelu, w którym pracowałam przez 4 lata jako recepcjonistka, a potem koordynator przyjęć, była zmiana niektórych z naszych dostawców. Zależało mi przede wszystkim na zamówieniu nowych ręczników hotelowych oraz pościeli i prześcieradeł. Chciałam znaleźć dobry sklep internetowy z rzeczami do hoteli.

Nowe ręczniki z logo hotelu dobrze się sprawdzają

ręczniki hoteloweJestem perfekcjonistką we wszystkim co robię, więc podeszłam bardzo profesjonalnie do nawet do tak, wydawać by się mogło, że prozaicznej rzeczy jak wybór ręczników dla gości hotelowych. Przede wszystkim zależało mi na tym by nasze nowe ręczniki hotelowe były miękkie, ale i wytrzymałe. Przyznam szczerze, że jak dotąd kupowaliśmy ręczniki, które nie były zbyt miłe w dotyku, co moim zdaniem nie przystoi czterogwiazdkowemu hotelowi. Znalazłam firmę, która oferuje ręczniki oraz gadżety hotelowe z logo. Wyszyte logo na ręczniku wygląda elegancko, poza tym goście lubią takie małe szczególiki, które pokazują, że zarządcy hotelu zwracają uwagę na każdą, nawet najmniejszą rzecz. Zamówione przeze mnie ręczniki w kolorze białym są dość grube, dzięki czemu świetnie wchłaniają wodę, a jednocześnie są bardzo mocne. Ich częste pranie nie wpłynęło w żadnym stopniu na ich wysoką jakość, a haft ze złotym logo hotelu prezentuje się na nich świetnie.

Jestem zadowolona ze zmian w funkcjonowaniu naszego obiektu, które jak dotąd udało mi się wprowadzić. Wydawać by się mogło, że zakup nowych ręczników hotelowych jest błahostką ale zmianę zauważyli nasi stali klienci, którzy często zatrzymują się u nas w czasie podróży służbowych. Cieszę się, że udało mi się znaleźć sklep internetowy z tak bogatą ofertą i dobrymi cenami.