Nie tylko hydraulika, czyli pomysł na biznes

Studia z marketingu i zarządzania informacją skończyłam z bardzo wysokim wyróżnieniem. Byłam pewna, że z takimi wynikami bez większego problemu uda mi się znaleźć fajną pracę. Okazało się, że realia są nieco bardziej brutalne i niestety ale nie mogłam znaleźć pracy w zawodzie. Zatrudnienie znalazłam dopiero u mojego wujka.

Hydraulik, usługi remontowe i inne 

hydraulik warszawa i okolicePowiedział mi, że moja pomoc w tak trudnym okresie dla jego przedsiębiorstwa jest bezcenna, bowiem okazało się, że nagle spadła mu ilość zleceń co bezpośrednio wpłynęło na wynik finansowy przedsiębiorstwa. Ja jako specjalistka od marketingu miałam mu pomóc stać się znowu widocznym nie tylko dla starych ale i nowych klientów. stwierdziłam po badaniu rynku, że konkurencja jest naprawdę duża i nie można zwlekać, trzeba działać. Moja diagnoza była jedna – trzeba od razu zaproponować ludziom coś więcej, na przykład podłączanie gazu czy usługi spawania. Wujek na początku patrzał na mnie z niedowierzaniem, jakbym w ogóle nie wiedziała czym on się zajmuje. Wytłumaczyłam mu jednak, że połączenie hydrauliki i remontów jest świetnym pomysłem. Uwierzył mi i zaufał. Okazało się, że jego szwagier miał usługi budowalno – remontowe i również uważał, że wspólnie mogą osiągnąć znacznie więcej. Przygotowałam więc odpowiednią kampanię reklamową w różnego rodzaju mediach i okazało się, że odzew był niemal natychmiastowy. Wiele osób poszukiwało usług łączonych, ponieważ mieli świadomość iż w pakiecie jest taniej i jest wyższa jakość wykonania.

Od tamtej pory interes świetnie prosperuje al ja otrzymałam bardzo pozytywne rekomendacje od wujka. Dzięki temu udało mi się dostać pracę w agencji reklamowej i zajmuje się marketingiem. Cieszę się, że wszystko skończyło się dobrze dla mnie i dla mojego wujka. 

Sprawdź hydraulik-warszawa.info ofertę