Namówienie mamy na kupno nowego fotela

 

Komputer dostałem na przyjęcie i to był najlepszy prezent. Od razu kupiłem sobie za uzbierane pieniądze mnóstwo gier, w które grałem codziennie. Spełniło się jedno z moich największych marzeń. Komputer służył mi przez wiele lat, bo ciągle go modernizowałem i wymieniałem podzespoły. 

Granie w gry na wygodnym fotelu Dragon

fotel dragonRodzice postanowili wyremontować mój pokój i miałem dostać nowe biurko. Od razu wpadłem na pomysł, żeby namówić mamę na jeszcze jeden zakup. Kolega miał wygodny fotel Dragon do grania w gry i ja też bym taki chciał. Kiedy u niego byłem ostatnio, żeby pograć, to pozwolił mi na nim usiąść. Fotel był wygodny i fajnie wyprofilowany. Co prawda miałem dobry fotel w pokoju, ale pomyślałem, że ojciec mógłby go wziąć do swojego gabinetu, w którym spędzał mnóstwo czasu. Ojciec pracował w domu, bo tak było mu wygodniej. Poszedłem porozmawiać z mamą zanim jeszcze wybrała się na zakupy. Powiedziałem jej dlaczego chciałbym nowy fotel i wyjaśniłem, dlatego chodziło o ten konkretny. Miałem dobre wyniki w nauce i zadania domowe odrabiałem w pierwszej kolejności. Dlatego mama zgodziła się kupić mi ten fotel. Byłem zadowolony i chciałem z nią od razu jechać na zakupy, żeby wybrać sobie ten fotel, który najbardziej mi się podobał. Mój kolega miał w kolorze czerwonym, ale chciałem niebieski, bo taki pasowałby mi do obudowy komputera. Kiedy już byłem z mamą w sklepie, to od razu poszedłem do działu z fotelami. Był dostępny ten, który właśnie chciałem mieć.

 Mama kupiła mi jeszcze nowe słuchawki bezprzewodowe, żeby lepiej mi się grało, bo kabel mi czasami przeszkadzał. Byłem wdzięczny mamie, że zrealizowała moją prośbę i obiecałem, że będę nadal utrzymywał wysoki poziom nauczania. Lubiłem grać, ale znałem też swoje obowiązki.