Najlepszy wózek dla dziecka

Wybierając akcesoria dla dzieci oprócz ceny, należy kierować się też intuicją i wyobrażeniem, czy naszemu dziecku będzie wygodnie i komfortowo. Sama długo zastanawiałam się, jaki typ wózka wybrać dla malucha, gdy przyjdzie na świat. Spacerówkę, a może duży i solidny z gondolą? Pytań nie było końca. Zdecydowałam się jednak na sprawdzoną i chętnie polecaną przez świeżo upieczone matki firmę, czyli Bebetto Torino.

Rodzaj wózka ma znaczenie

bebetto torino s line z moskitierąPrzeglądając oferty zastanawiałam się nad kilkoma pozycjami, ale moją uwagę szczególnie przykuł jeden typ –  Torino s-line. Jest to wózek z gondolką oraz solidną budką, chroniącą przed wiatrem. Ma ona też funkcję bujaczka. Wózek wygląda stabilnie i posiada dobrą amortyzację, dzięki czemu nie czuć nieprzyjemnej powierzchni jezdni. Sprawdzi się również do lasu czy na spacer do parku. Wózek Bebetto Torino s line z moskitierą naprawdę robi robotę w letnie wieczory, kiedy używanie chemii przeciw owadom na dziecięcą, delikatną skórę jest niekorzystne. Kosz przymocowany pod gondolą jest dodatkowo usztywniany, ale nie jest zawieszony nisko przy ziemi. Nie zbiera brudu z ulicy, co z opowiadań matek było bardzo uciążliwe, a robiły inne kosze. Gdy dziecko będzie mogło już korzystać z wózeczków typu spacerówki, z łatwością można to zrobić z Bebetto. Złożony w ten sposób, zapewnia dziecku dużo miejsca wewnątrz. Ma wygodne regulacje oparcia i podnóżka.

Oprócz wszystkich walorów technicznych, które spełnia ten wózek, ma on przepiękny design. Biała rama nie brudzi się szybko, a gdy już to się stanie, bardzo łatwo się go ściera. Estetycznie wykonane obszycie dodaje elegancji zwykłemu wózkowi. Przekonała mnie do niego niesamowita stabilizacja i gdybym miała jeszcze raz kupować wózek dla dziecka – nie zastanawiałabym się nad żadnym innym.