Najlepszy weterynarz pod słońcem

Cała nasza rodzina uwielbia zwierzęta. Dlatego też wybraliśmy życie w domku z ogrodem, pod miastem. Niestety, przez to musieliśmy sporo dojeżdżać codziennie do centrum. Jednak posiadanie zwierząt wszystko rekompensuje. Nasze zwierzęce towarzystwo to dwa duże puszyste kulki i jeden mały kundelek robiący hałas za nie wszystkie.

Z psami tylko do najlepszego weterynarza

wawer weterynarzPrzy takiej ilości psów, trzeba pamiętać o tym, by dotrzymywać wszystkich terminów jeżeli chodzi o ich szczepienia, odrobaczania i wizyty kontrolne. Nasz ulubiony wawer weterynarz sprawia, że problem pilnowania dat nie musi nas już martwić. Wysyła automatyczne powiadomienia do wszystkich właścicieli psich pacjentów z przypomnieniem o konieczności szczepienia na przykład w przeciągu dwóch tygodni, czy tygodnia. Wtedy nie trzeba isę niczym martwić i wystarczy zadzwonić się zapisać. Ten weterynarz zasługuje na medal nie tylko ze względu na to, że przypomina o wizytach. Potrafi zauważyć to, czego inni weterynarze nie zauważają. Patrzy na sierść psa, bada dokładnie, kawałek po kawałku, sprawdza uszy i jak żaden inny lekarz specjalista potrafi trafnie dać diagnozę. Jeszcze nigdy nie pomylił się w naszych przypadkach, a chodziliśmy już do niego ze wszystkimi psami od wielu lat. Przeprowadza operacje, nawet takie skomplikowane. Nigdy nie zapomnę, jak uratował mojego pierwszego psa, kiedy ten miał nowotwór. Inny lekarze nie dawali mu szans. Ten poradził sobie bez żadnych powikłań.

Jeżeli kochacie zwierzęta tak samo jak my, to wybierajcie dla nich najlepszych specjalistów. Tylko weterynarz z powołania będzie wiedział, jak pomóc naszemu zwierzakowi i nie będzie tylko z obowiązku robił szczepień i dawał tabletek na odrobaczenie. Weterynarz z sercem, to właśnie nasz ulubiony psi doktor.