Mężowi podobają się szklane drzwi

Planuję remont mieszkania, które kupiłam z mężem dzięki programowi rządowemu. Mieszkanie udało nam się kupić w dobrej lokalizacji na drugim piętrze, mamy piękny widok na park. Mąż jest zachwycony mieszkaniem pomimo sporego remontu, który nas czeka. On ma już wizję na nasze mieszkanie.

Mąż zamówił szklane drzwi

drzwi szklane produkowane we WrocławiuMój mąż jest budowlańcem i on remont wykona sam razem ze swoim bratem, który także zna się na tej branży. Panowie zabierają się za remont już jutro. Kupują właśnie wszystkie niezbędne materiały budowlane, które będą potrzebne w trakcie remontu. Mąż ma bardzo podobny gust do mojego więc dałam mu wolną rękę. W pracy zawsze musi słuchać rad pracodawcy a w domu będzie mógł zrealizować wszystkie swoje pomysły. Mąż bardzo się ucieszył z mojego podejścia. Michał wspomniał, że podobają mu się drzwi szklane produkowane we Wrocławiu. Mamy określony budżet na cały remont. Powiedziałam, że jeśli starczy nam pieniędzy na wszystkie pokoje to może kupić takie drzwi, które mu się podobają. Mąż bardzo się ucieszył i postanowił wymierzyć dokładnie nasze drzwi i zamówić drzwi szklane, które mu się najbardziej podobają. Nasze mieszkanie będzie w jasnych kolorach i ma być nowoczesne. Jestem ciekawa jak będzie wyglądać jak już będzie ukończone. Nie chcę jednak psuć mężowi niespodzianki dlatego o nic nie pytam. Na czas remontu mamy jeszcze wynajęte mieszkanie. Mąż z bratem musi ukończyć remont przed majem bo wówczas nam się kończy umowa najmu.

Mężowi udało się szybciej wyremontować mieszkanie. Święta w kwietniu spędziliśmy już w naszym mieszkaniu. Mieszkanie prezentuje się bardzo elegancjo. Podobają mi się drzwi, lampy i podłogi. Doceniam pracę, która mąż włożył w remont naszego mieszkania. Teraz możemy przygotować imprezę dla naszych przyjaciół żeby zobaczyli nasze mieszkanie.