Litery 3D – reklama i dekoracja

Prowadząc własną firmę usługowo – sprzedażową, warto wyróżnić z zewnątrz posiadany budynek, aby klienci nie mieli żadnego problemu z trafieniem na miejsce. Idealnie sprawdzą się tutaj wszelkiego rodzaju napisy wykonane w formie 3D. Takie rozwiązanie może być dodatkowo podświetlane, aby stanowiło nie tylko formę reklamy, ale również wyjątkowej i wyróżniającej się dekoracji.

Jak wykorzystać napis 3D na budynku?

litery w 3dNapisy mogą zostać zamontowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz prowadzonych obiektów. Najważniejsze, aby wykorzystane litery w 3d były odpowiedniego rozmiaru – dopasowane do wielkości siedziby firmy. Najczęściej napis przedstawia nazwę prowadzonej działalności, ale może również być formą zabawnego sloganu czy przewodniego hasła firmy, a także krótką informacją zachęcającą do odwiedzenia punktu (szczególnie, gdy mowa o lokalach gastronomicznych). Najważniejsze, aby zamawiane litery były trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Nikt nie chce, aby po kilku miesiącach jakaś literka odpadła czy źle się prezentowała przez wpływ deszczu lub zbyt silnego nasłonecznienia. Tak więc najlepiej złożyć zamówienie u sprawdzonego producenta, który posiada doświadczenie i wykorzystuje wysokiej jakości materiały do tworzenia indywidualnych napisów 3D. Wynajmując lokal wewnątrz wielkiego obiektu, także warto umieścić choćby przy wejściu nazwę prowadzonej firmy, co pozytywnie wpłynie na jej renomę.

Litery mają szerokie zastosowanie i mogą stanowić doskonałą formę marketingu zewnętrznego, który dotrze do wielu potencjalnych klientów. Ważne, by styl i kolor liter był spójny z rodzajem prowadzonego przedsiębiorstwa – dobrze też obok napisu zamieścić na przykład główne logo marki. Wewnątrz także można zadbać o podobny, ale nieco mniejszy napis, m.in. zamontowany przy recepcji czy sekretariacie.