Liczę na łatwe pytania z pełnej księgowości

Uczę się na drugim roku studiów. Moja uczelnia ma dobra renomę dlatego zdecydowałam się przeprowadzić do Wrocławia żeby na niej studiować. Mieszkam w akademiku. Tęsknie za moją rodzina ale jak tylko mam taka możliwość staram się jak najczęściej jeździć do domu.

Uczę się na egzamin z księgowości

pełna księgowość dla wrocławskich firmMój profesor, z którym mam egzamin jest bardzo wymagający i szczegółowy. mam wiele notatek z jego zajęć i muszę je wszystkie przeczytać i zrozumieć żeby jak najlepiej zdać egzamin, który już w ten piątek. Pełna księgowość dla wrocławskich firm to jeden z ważnych tematów dla mojego profesora. Mamy przecieki od innych studentów, ze zadaje wiele pytać z tego działu. Profesor prowadzi swoją firmę księgowa i jest zorientowany w terenie jak wygląda praca różnych biur księgowych w praktyce. Stara się przekazywać nam takie informację żeby dobrze przygotować nas do pracy w tej branży. Mam nadzieję, ze uda mi się opanować cały materiał. Zależy mi na dobrych ocenach ponieważ chciałabym uzyskać stypendium. Dodatkowo najlepsze osoby na roku będą miały możliwość w trakcie wakacji podjąć płatny staż u profesora w biurze rachunkowym. To dla mnie byłaby ogromna szansa na dobra prace w przyszłości. Może udało by mi się zaczepić na stałe gdybym się postarała. Mam ogromną motywację. Moi rodzice są ze mnie dumni. Wiedzieli, że rachunkowość to moja wielka pasja dlatego nie zatrzymywali mnie kiedy dowiedzieli się o moich planach wyjazdowych na studia do Wrocławia.

W rodzinie nie mamy żadnego księgowego dlatego rodzice tym bardziej mi kibicuj żeby udało mi się spełnić moje marzenia. Egzamin już w ten piątek. Wydaje mi się że znam wszystkie pojęcia i jestem dobrze przygotowana. Mam nadzieję, że ulubiona pełna księgowość mojego profesora mnie nie zaskoczy.