Ładne i niedrogie latarnie na świeczki

 

Nowoczesne dekoracje do mieszkań czy domów kupimy w polecanych i znanych sklepach z meblami i artykułami dla domu. Takich sklepów jest coraz więcej i mają często akcje promocyjne na niektóre dekoracje. Często do mieszkań, domów, hoteli, a nawet kawiarni i restauracji z ogródkami kupujemy latarnie drewniane. Wyglądają one bardzo nowocześnie przy czym nie są to drogie rzeczy.

Różne wielkości latarni z drewna

latarnie drewnianePiękne latarnie drewniane kosztują od 20-150 złotych. Cena zależy od ich wielkości. Często drewniane latarnie są droższe od metalowych. Zazwyczaj są one w jasnych kolorach np. białe lub w kolorze naturalnego jasnego drewna. Czasami są stylizowane na bardzo stare drewno. Takie drewniane latarnie pasują do każdego typu wnętrza. Piękne wkomponują się w nowoczesne aranżacje wnętrz jak i do wnętrz, które stylizowane są na starsze czasy. Wszystkie latarnie kupimy także w sklepach internetowych. Tam często latarnie można zakupić z darmową wysyłką. Na taras, balkon lub do ogrodu lepiej sprawdzą się latarnie metalowe. Są one bardziej odporne i wytrzymałe na niekorzystne warunki atmosferyczne. Odporne na słońce, deszcz i śnieg. Oczywiście można zakupić latarnie, które mają w środku wmontowane lampki led i świecą od razu po załączeniu aż do wyczerpania baterii. Są także latarnie drewniane, w których można palić wkłady tradycyjnych podgrzewaczy. Jedne i drugie latarnie kupimy także w dobrze zaopatrzonych kwiaciarniach i marketach ogólnospożywczych na dziale ogród.

Latarnie są piękną dekoracją dla każdego domu i mieszkania. Wszystkie tego typu ozdoby mogą być kupione w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Kojarzą się one z dekoracjami bardzo luksusowymi i eleganckimi. Mogą one być zarówno postawione na parapetach lub na stolikach.