Kupuję siostrze fioletowe mufki do wózka

Moja siostra jakiś czas temu urodziła swojego pierwszego synka. Ponieważ ja już jestem mamą to mogłam jej pomóc w wyborze niektórych potrzebnych rzeczy. Sama nie wszystko kupowałam będąc w ciąży bo uważałam niektóre rzeczy za zbędne.

Poleciłam siostrze mufki

ciepłe mufki do wózkaSama nie miałam ale słyszałam od wielu koleżanek, że warto kupić na jesień, zimę i wiosnę mufki do wózka. One bardzo przydają się w trakcie spacerów kiedy jest chłodniej na dworze. Ciepłe mufki do wózka są wygodne i łatwo się je montuje. Mufki można odpiąć od wózka kiedy na dworze robi się ciepło. Ciepłe mufki do wózka nie utrudniają prowadzenia wózka. Wózek prowadzi się łatwo i jest tak samo zwrotny jak bez wykorzystania mufek. Siostra stwierdziła, że to bardzo dobry pomysł. Powiedziałam jej, ze kupię jej takie mufki jak tylko wybierze sobie wózek. Mufki są uniwersalne i pasują do każdego wózka ale chciałabym dobrać odpowiedni kolor. Siostra bardzo ucieszyła się z mojej propozycji. Wózek kupiła w sklepie , który znajduje się w naszej galerii. Wózek ma już w domku. Postanowiłam do niej podjechać żeby dokładnie go obejrzeć. Zanim siostra pojechała do galerii żeby kupić wózek powiedziałam jej na co ma zwrócić szczególną uwagę w trakcie zakupów. Wózek, który siostra wybrała bardzo mi się podobał. Jest funkcjonalny i na pewno będzie bardzo wygodny dla niej i dla dziecka. Spełnia wszystkie wymagane normy i to jest najważniejsze. Ja także patrzyłam na certyfikaty kiedy wybierałam z mężem wózek. Bezpieczeństwo dziecka jest bardzo ważne.

Po dokładnym obejrzeniu wózka już mogłam jechać do sklepu po mufki. Planuję kupić mufki w kolorze fioletowym. Będą idealnie pasować do wózka, który zakupiła moja siostra. Mam nadzieję, ze mufki będą dla niej wygodne i będzie miała zawsze ciepłe ręce.