Kredyty konsolidacyjne dla mojej firmy

 Prowadzę swoja firmę od dwóch lat, jest to zakład produkcyjny. Na otwarcie działalności musiałam wziąć kredyt, mimo iż dostałam dofinansowanie z Unii Europejskiej na otwarcie. To jednak nie pokrywało wszelkich kosztów. Spłacałam kredyt regularnie, nigdy nie miałam z tym problemów. Firma nie miała kłopotów finansowych, wypłaty były nas czas, biznes się rozwijał.

Kredyty konsolidacyjne ułatwiają spłatę

najlepsze kredyty konsolidacyjne w RzeszowiePotrzebowałam jednak nowych maszyn. Jedna ze starych się zepsuła, a naprawa była nieopłacalna. Do tego też chciałam nieco rozwinąć nieco swoją linię technologiczną, czyli czekały mnie kolejne inwestycje. Niestety, na koncie firmowym nie miałam odłożonych takich funduszy, żeby kupić je bez kredytu. Złożyłam kolejny wniosek o przyznanie kredytu i tym razem znowu został rozpatrzony pozytywnie. Maszyny zostały zakupione, a nowa produkcja wdrożona. Miałam problem tylko ze spłatami rat kredytowych. Oprocentowanie na jednym z nich było dosyć wysokie, a na drugim niższe. Musiałam też przelewać pieniądze konkretnego dnia, a kredyty nie były brane w jeden dzień. Wtedy mój główny księgowy polecił mi najlepsze kredyty konsolidacyjne w Rzeszowie. Dzięki temu spłacałabym tylko jeden kredyt. Jakoś miały się one tam połączyć, rana byłaby niższa, oprocentowanie również. Zapoznałam się z warunkami umowy. Wydawało mi się, że wszystko jest dobrze, jednak wzięłam umowę żeby pokazać ją mojemu księgowemu. On potwierdził, że to dobre warunki kredytowe. Podpisałam umowę i teraz łatwiej jest mi spłacać oba kredyty, a w zasadzie teraz jest tylko jeden.

Kredyty konsolidacyjne są dobrym rozwiązaniem dla firm, które muszą wziąć kolejny kredyt na rozwój. Mi to bardzo ułatwiło życie, bo jeden kredyt spłaca się lepiej niż dwa osobne. Warto w to zainwestować.