Kaseton reklamowy informuje o moim sklepie

 

Prowadzę niewielki sklepik w centrum miasta, ale na jednej z bocznych uliczek. Wielu klientów zna mój sklep i wie, że ma on bardzo nietypowe wejście. Do mojego sklepiku wchodzi się w drzwi prowadzące na klatkę schodową. Jest on co prawda zaraz po wejściu na prawo, ale z zewnątrz mojego sklepiku nie widać. Postanowiłem zrobić sobie porządną reklamę.

Nad moim warzywniakiem świeci się kaseton

kasetony reklamowe warszawaSzybko znalazłem kompleksowe rozwiązanie sytuacji, która trwała od wielu lat. Wcześniej mi to jakoś nie przeszkadzało, bo myślałem sobie, że mam sporo stałych klientów. Jednak prowadząc sklep z naturalnie hodowanymi warzywami warto o tym wszystkich poinformować. Znalazłem więc firmę produkującą kolorowe i świecące kasetony reklamowe Warszawa. Zamówiłem dla siebie jeden duży kaseton z nazwą mojego sklepu oraz rysunkiem objaśniającym jak do mnie trafić. Prezentuje się to po prostu genialnie. Mam tylko do siebie pretensje, że nie wpadłem na to wcześniej. To przecież genialny pomysł, żeby w ten sposób poinformować ludzi, że w tym właśnie miejscu znajduje się mój bardzo wyjątkowy sklep. Odkąd zamontowałem kaseton reklamowy mam o wiele więcej klientów. Widzę to gołym okiem, bo zaczęli do mojego sklepu wchodzić ludzie z zewnątrz, co wcześniej nie miało miejsca. Teraz się zastanawiam, czy nie zareklamować się na takim kasetonie jeszcze w innych lokalizacjach. Bo prawdziwe jest powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu.

Teraz moi obecni klienci widzą, że poszedłem trochę w stronę nowoczesności. A co mnie cieszy najbardziej – mam sporo nowych klientów. Ludzie wchodzą do mojego sklepiku z ulicy. Musiałem zwiększyć asortyment, bo odkąd powiesiłem piękny kaseton to zwiększyła się w moim sklepie liczba klientów. A nie wyobrażam sobie sytuacji, że czegoś miałoby w moim sklepie zabraknąć.