Jaką tablicę reklamową wybrać?

Tablice reklamowe – takie hasło rzucił nasz szef, który wymyślił sobie dodatkowe formy promocji naszej firmy na targach wystawienniczych. Będąc w różnych miejscach w całej Polsce, a także w Europie chcieliśmy nadążać za nowymi trendami w zakresie reklamy, aby nie pozostawać w tyle za naszą konkurencją.

Tablica reklamowa jako forma reklamy

tablice reklamowe podlaskieCałe szczęście pochodząc z województwa podlaskiego mieliśmy naprawdę wiele możliwości jeśli chodzi o wybranie firmy, która zajmie się kompaktową realizacją i produkcją wszystkich zleconych przez nas tablic reklamowych. Ważne było dla nas wybranie firmy z dużym doświadczeniem, która wykonała już setki podobnych projektów i może pokazać nam katalog ze swoim portfolio, gdzie zamieszcza wszystkie potrzebne informacje dla nas jako klientów. Tablice reklamowe podlaskie są najczęściej podświetlane i to tylko po to, aby zwrócić jak największą uwagę na firmę, która je wykorzystuje. Takie argumenty zdecydowanie przekonały szefa i mogłam od razu zlecać projekt agencji reklamowej, którą wybraliśmy do współpracy. Tablice reklamowe przyjechały praktycznie na drugi dzień, dzięki czemu zdążyliśmy na ważne dla nas wydarzenie w branży. Już podczas niego mogliśmy pochwalić się naszym klientom takimi właśnie materiałami, które wykorzystujemy do reklamy. Mój szef był również bardzo zadowolony gdyż pierwszego dnia trwania imprezy targowej mogliśmy określić i ocenić skuteczność takiej reklamy za pomocą tablicy i była ona bardzo duża.

Wszystko głównie dzięki temu, że agencja reklamowa, która produkowała dla nas tablice reklamowe również zajmowała się ich montażem, dzięki czemu nie musieliśmy nic robić na własną rękę, a jedynie określić miejsce, gdzie mają być umieszczone tablice. Zdecydowaliśmy się na mniejszy wymiar z tego względu, że nie mogliśmy pozwolić sobie na większą inwestycję, jednakże i tak zakup tablic uważamy za udany.