Jak czuje się po szkoleniu bhp w poznaniu

Wczoraj minął mi okres próbny w nowej pracy i szef powiedział, że powinienem ukończyć kurs bhp. Trochę się zdziwiłem, bo taki kurs miałem odbyty już w poprzednim stanowisku. Szef stwierdził, że na nowym dziale istnieją nowe wyzwania i powinienem się przeszkolić.

Jak skończyłem szkolenie bhp w Poznaniu

szkolenia bhp poznańW zasadzie, to ma rację, nie zupełnie na nowo, dlatego, że muszę się zabezpieczyć przy pracy na nowych maszynach, nowe systemy i co tu dużo nie mówić, nowe zagrożenia. Dlatego też, szkolenie bhp poznań musi być zakończone pomyślnie. Zdziwicie się, ale podszedłem do tego szkolenia całkiem poważnie. Zdziwicie się jeszcze bardziej, ale zacząłem robić notatki jak ta profesjonalna prelegentka nam tłumaczyła w jaki sposób mamy się zabezpieczyć. Nie tylko siebie, ale też miejsce pracy, narzędzia, współpracowników, tym podobne. Najważniejsze aby zawsze dbać o wszystko czym się zajmujemy, nie rozpraszamy się. Trzeba dokładnie znać wszystkie procedury, dokładną obsługę sprzętu, oraz procedury zachowania podczas potencjalnego zagrożenia. Istotnie wszystko to trzeba opanować, a gdy potraktujesz takie ćwiczenia mało odpowiedzialnie, to nie masz co się zabierać do nowej pracy. Dlatego mój szef był ze mnie zadowolony, że te szkolenia bhp poznań przeszedłem wzorowo. Stwierdził, że pismo jakie otrzymał od prowadzącej szkolenia z opisem mojego zaangażowania i aktywności to pierwsze w historii jego firmy i jest ze mnie dumny. A ja powiem wam, że po prostu chce mieć wszystkie palce po wyjściu z zakładu.

Chcę też mieć świadomość procedur w chwilach niespodziewanych zdarzeń. Wiadomo, takie szkolenia, pozwalają na to, aby wszystkie niespodziewane zdarzenia były bardzo spodziewane. Bynajmniej, nie czuje się teraz zagrożony, no bardzo pewny siebie.