Gra i rozdzielnica budowlana

Spotkałam się ostatnio z kolegą, którego nie widziałam od paru dobrych lat. Zajmuje się teraz programowaniem gier. I to gier nie byle jakich tylko bazujących na wiedzy specjalistycznej. Jedna z jego ostatnich gier jest o tym w jaki sposób zorganizować remont wielkiej sali konferencyjnej, mieszczącej się w pięknym hotelu.

Rozdzielnica budowlana – gdzie się używa?

rozdzielnica budowlanaRemont jest całkowity. Chodzi o zrobienie wylewki podłóg, przemalowaniu ścian, założeniu nowego oświetlenia. Mają zostać też wymienione wszystkie meble na nowe oraz stary sprzęt zastąpiony nowym. Mamy na to konkretny budżet i czas w jakim musimy się zmieścić. Trzeba zaplanować wszystko od zakupu urządzeń przez zatrudnienie odpowiedniej ilości pracowników. Aby wszystko dobrze rozegrać trzeba wiedzieć co to jest fachowe rozdzielnica budowlana używana przy bezpośrednim zasileniu maszyn i urządzeń. Wiedzieć do czego służy ogranicznik przepięć, dawniej nazywany odgromnikiem. Planując zakupy materiałów musimy dokładnie wiedzieć czy obudowy metalowe mają być okrągłe czy może kwadratowe. Musimy dokładnie wiedzieć co w jakiej ilości zakupić. Dokładnie także musimy rozplanować zatrudnienie pracowników w poszczególnych specjalnościach i zawodach. Myślę, że osoba która świetnie poradziłaby sobie z tą grą może spokojnie zakładać swoja firmę i działać w tym kierunku.

Kolega opowiadał mi o tym, że planuje już następne równie trudne i skomplikowane gry. Aby jedną grę stworzyć zapoznaje się szczegółowo jak to wszystko powinno prawidłowo wyglądać.Spędza w tym celu długie godziny w bibliotece.