Firma lemm i mój biznes

Kiedy zaczynałam swój biznes związany ze sprzętem elektronicznym to myślałam, że powinnam się skupić na takich produktach jak telewizory, telefony, aparaty cyfrowe, głośniki, czy kamery. Jednak takie sprzęty kupuje się głównie w dużych marketach, ponieważ oni mają niższe ceny niż konkurencja. Musiałam szukać więc dalej.

Firma lemm i fachowy sprzęt

rekomendowana firma lemmNajpierw pomyślałam o tym, że może pójść w nieco inną stronę i skupić się na takich sprawach jak monitoring, alarmy, telewizja przemysłowa ip i tym podobne. To była dobra decyzja. Musiałam mocno zmienić profil działalności firmy i postawić na nową reklamę, jednak moja praca była tego warta. Postanowiłam iść dalej w tą stronę i chciałam oferować cb radia, jak również anteny do nich. Słyszałam, że rekomendowana firma lemm jest w tej dziedzinie najlepsza, więc chciałam mieć ich produkty w swojej ofercie. Firma lemm zgodziła się na współpracę ze mną. Od kiedy wprowadziłam różne cb radia do swojej oferty to moja sprzedaż gwałtowanie skoczyła. Nagle zaczęłam mieć mnóstwo klientów. Nie sądziłam, że cb radio jest tak popularnym towarem, jednak jak widać wiele rzeczy może człowieka zaskoczyć. Przy okazji pewnie tez wielu klientów kupowało też inne produkty w moim sklepie, bo mogli to zrobić przy jednym zamówieniu, a i za przesyłkę zapłacą tylko raz, czyli wyjdzie ich to taniej. Zaczęłam też robić różne promocje i zniżki okazjonalne, jak również karty stałych klientów. Od tamtej pory również firmy transportowe chcą brać ode mnie towar, bo ceny mają jak w hurcie.

Cieszę się, że jednak zmieniłam profil swojego biznesu i zaczęłam oferować inne produkty niż na początku. Dzięki temu mogłam odnieść sukces w branży. Teraz również planuję małą promocje przed świętami, a nuż jeszcze się ktoś skusi na zakup cb radia.