Drewniane stoły z dębu

Na początku roku wprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Nie jest ono największe, ale pomimo tego jesteśmy razem z żoną bardzo dumni z naszego zakupu, a naszym marzeniem jest zorganizowanie najbliższej wigilii właśnie u nas, dla całej rodziny. Miałaby być to uroczysta kolacja na ponad 10 osób i ku naszej radości, wszyscy zaakceptowali naszą propozycję.

Duże dębowe stoły rozkładane

stoły drewniane dębowePo pierwsze fali radości związanej z akceptacją naszej propozycji zdaliśmy sobie jednak sprawę z tego, że chociaż te 10 – 14 osób spokojnie zmieścimy w dużym pokoju, to nie mamy wystarczająco dużego stołu, żeby ich przy nim posadzić. Na szczęście do wigilii mieliśmy dużo czasu, więc postanowiliśmy rozejrzeć się i kupić stół na lata. Nasze wymarzone stoły drewniane dębowe, które zachwalało wiele osób z uwagi na wytrzymałość i wygląd owszem, były w wielu sklepach, ale ich cena przekraczała nasz przewidywany budżet. Szukaliśmy więc innych alternatyw, jednak ostatecznie uznaliśmy, że jak szaleć to szaleć i kupimy taki stół, jak założyliśmy. Zapłacimy drożej, ale będzie to mebel na lata. Pojechaliśmy więc do sklepu, w którym wcześniej widzieliśmy nasz wymarzony mebel i ku naszej radości trafiliśmy na pierwsze dni promocji, w ramach której wybrane meble były przecenione o 23%. Wśród nich był też nasz stół! Zamówiliśmy więc go, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyliśmy na 8, a nie jak pierwotnie planowaliśmy 6 krzeseł do niego.

Nasz zakup spodobał się wszystkim, nawet mojej wymagającej teściowej. Dzięki możliwości rozkładania stół może pomieścić od 6 do nawet 12 osób, a dzieci nie miały nic przeciwko temu, żeby mieć swój oddzielny stolik. Wigilia udała się znakomicie. Pojawił się nawet głosy, żeby kolejne święta też zorganizować w naszym mieszkaniu, ponieważ wszyscy mają do nas dobry dojazd. Jeszcze nie potwierdziliśmy tego, ale miło nam, że zakup porządnego stołu drewnianego został doceniony.