Domki na kilka osób

W ubiegłym roku obiecałam sobie z siostrą, że następny urlop spędzimy razem. Odkąd ona się przeprowadziła to widzimy się bardzo rzadko. Jednak brakuje nam czasu spędzanego razem. Załatwianiem miejsca noclegowego na urlop zajął się mój mąż.

Najlepsze miejsce noclegowe nad morzem w dobrej cenie

sarbinowo domki 6 osoboweMuszę przyznać, że jest on naprawdę dobrym organizatorem. Najpierw mieliśmy jechać gdzieś nad morze do pensjonatu. Jednak ja i siostra mamy jeszcze dosyć małe dzieci i doszłyśmy do wniosku, że chyba lepiej będzie jeśli wynajmiemy jakiś łany domek. Po prostu będzie od razu sporo miejsca przed tym domkiem gdzie dzieci by mogły także spędzać czas. Mąż powiedział, że są bardzo ładne sarbinowo domki 6 osobowe, które idealnie nadawałyby się dla nas. Według mnie wnętrze domku było idealne. Nie przypuszczałam nawet, że teraz w domkach standard jest aż tak bardzo wysoki. Miałam tylko nadzieję, że domek w rzeczywistości będzie wyglądał tak jak na zdjęciach. Do tego wynajmując ten domek będziemy płacić na pewno dużo mniej niż jak gdybyśmy spali w jakimś pensjonacie. Siostrze i szwagrowi też wszystko się spodobało dlatego postanowiliśmy zarezerwować nasz pobyt tam na tydzień. Uważałam, że tyle czasu wystarczy żeby razem trochę pobyć razem i odpocząć. Nie mogliśmy doczekać się naszego wyjazdu. Wszystko zapowiadało się bardzo dobrze. Gdy dojechaliśmy na miejsce byliśmy chyba wszyscy pozytywnie zaskoczeni tym co zobaczyliśmy. Domek jaki wynajęliśmy był po prostu świetny.

Były w nim bardzo ładne meble. A do tego było tam sporo miejsca. Nie sądziłam, że będzie tam aż tak przestronnie. Do tego teren dookoła także był bardzo zadbany. Czas jaki tam spędziliśmy był niezapomniany. A i dzieci dobrze się tam bawiły. Możliwe, że za rok przyjedziemy w to samo miejsce.