Domek na wakacje

Urlop przede wszystkim powinien być czasem relaksu i odpoczynku od codziennych problemów. Jedni wybierają zorganizowane wakacje z biurem podróży, a inni samodzielnie rezerwują domki, apartamenty, lub pokoje hotelowe w dowolnej miejscowości w Polsce, czy za granicą. 

Jak wygląda domek w Szczawnicy? 

domki w szczawnicyPolacy wybierając się na wakacje, najczęściej decydują się na góry, morze, lub Mazury. Pomimo, że czasem urlop w kraju wychodzi drożej aniżeli za granicą, to jednak wolimy go spędzać wśród swoich. Domki w Szczawnicy są świetnym miejscem dla rodzin z dziećmi, bo jest tu sporo atrakcji dla najmłodszych, dużo tras turystycznych, uzdrowisk i wspaniały wyciąg krzesełkowy na Palenicę. Jeżeli lubimy góry, to Szczawnica jest strzałem w dziesiątkę. Gdy dopisuje pogoda, to tłumy turystów zdobywają najwyższy szczyt Pienin – Trzy Korony. Wynajmując domek w Szczawnicy, możemy liczyć na wyjątkowy, góralski klimat, gdyż wszystkie domki są utrzymane w tym stylu. Najczęściej są niewielkich rozmiarów i pomieszczą około pięć, sześć osób. Na dole znajduje się duży salon z kuchnią, a na poddaszu sypialnie z łazienką. Cały budynek jest wykonany z drewna i posiada kominek, którym możemy się ogrzewać w zimie, lub chłodne wieczory. Domki znajdują się w centrum miasta, lub na obrzeżach, dla turystów lubiących ciszę i spokój, którego jest tu pod dostatkiem. Aby zarezerwować wymarzony domek na wakacje, należy odpowiednio wcześnie skontaktować się z właścicielem i wpłacić kaucję, ponieważ w sezonie jest bardzo dużo chętnych.

Przejazd górską dorożką, czy spływ Dunajcem, to tylko nieliczne atrakcje jakie ma dla turystów Szczawnica. Są tu liczne źródła uzdrawiające i pijalnia wód, w której możemy się napić kilku rodzajów z naturalnych źródeł. Mały domek na wakacje daje dużo swobody i możliwości.