Dobre poradnie dietetyczne w Krakowie

Od najmłodszych lat zmagam się z nadprogramowymi kilogramami. Wielokrotnie próbowałam na własną rękę schudnąć, jednak zawsze z mizernym skutkiem. Jakiś czas temu postanowiłam wybrać się do specjalistów, aby przy ich pomocy osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Wizyta w krakowskiej poradni dietetycznej

poradnia dietetyczna krakówKtóregoś dnia, usiadłam przed komputerem i zaczęłam szukać miejsca, które pomoże mi schudnąć. Jeśli potrzebna jest dobra poradnia dietetyczna Kraków niewątpliwie miał wiele do zaoferowania w tej dziedzinie. Umówiłam się na spotkanie w jednej z nich i z niecierpliwością czekałam na pierwsze spotkanie. Podczas mojej wizyty zostałam bardzo miło przywitana przez cały zespół, a sympatyczna recepcjonistka zaproponowała zdrowy napój do picia. Początkowo, mój dietetyk obliczył prawidłową wagę mojego ciała i powiedział mi, jak bardzo przekroczyłam normy. Później, zostałam bardzo dokładnie zbadana pod kątem tkanki tłuszczowej. Następnie, zostałam gruntownie wypytana o swoje nawyki żywieniowe oraz o dotychczasowe diety, które okazały się nieskuteczne. Po pierwszej wizycie udałam się na komplet badań, aby ponownie wrócić do swojej poradni z wynikami. Na szczęście, nie cierpiałam na żadne choroby i dzięki temu mój dietetyk mógł przygotować dla mnie odpowiednio zbilansowaną dietę wraz z zaleceniami sportowymi. Od tego momentu całkowicie wykluczyłam ze swojego codziennego żywienia węglowodany, zaczęłam pić coraz więcej wody oraz owocowych koktajli, a mięso przygotowywałam na parze z dodatkiem warzyw. Zamieniłam także słone przekąski na te bardziej zdrowe i starałam się nie pić alkoholu. Regularnie uczęszczałam na zajęcia w siłowni i biegiem czasu zaczęłam zauważać pierwsze efekty. Po miesiącu ponownie wybrałam się do dietetyka, aby sprawdzić rezultaty i byłam niezwykle uradowana, gdy moja waga spadła, a nadmiar wody z organizmu zaczął znikać. Przez kolejne miesiące odwiedzałam poradnię i stosowałam się do zaleceń, aby dalej prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia. Gdy osiągnęłam wymarzony rozmiar sylwetki, nie zrezygnowałam ze zdrowych nawyków, które były nie tylko dobre dla mojego organizmu, ale również bardzo smaczne.

Dzięki pomocy specjalistów zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Nauczyłam się dbać o swoje ciało i poznałam nowe sposoby na to, aby zawsze być w formie. Od tego czasu w dalszym ciągu jem zdrowo i regularnie uprawiam sport, ponieważ sprawia mi to ogromną przyjemność i poprawia samopoczucie.